Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Půjčovna přívěsných vozíků – nová služba VP STAVEBNINY

Stavební sezóna je v plném proudu. U nás si materiálu můžete koupit, kolik potřebujete a navíc si vyberete ze širokého sortimentu. Pro snadný odvoz zakoupeného zboží vám půjčíme přívěsný vozík.

VP STAVEBNINY půjčovna přívěsný vozík

Rozšířili jsme paletu nabízených služeb o půjčovnu přívěsných vozíků za motorové vozidlo. Stavební materiál tak od nás odvezete bez problémů.

Nyní si ve VP STAVEBNINY můžete zapůjčit nebržděný jednonápravový přívěsný vozík Vezeko Vario, který je vybaven plachtou s trubkovou konstrukcí o výšce 135 cm, stabilizačním kolečkem pro lepší manipulaci v odpojeném stavu a 8 kotvicími body.

Parametry vozíku Vezeko Vario:
  • ložná plocha: 2500 x 1250 mm
  • výška bočnic: 300 mm
  • rám přívěsu: celosvařený
  • podlaha a bočnice: voděodolná překližka 15 mm
  • přední i zadní čela sklopná a odnímatelná
  • 7pólová zástrčka 12 V

Ve VP STAVEBNINY najdete široký sortiment kvalitních stavebních materiálů od prověřených českých a světových výrobců. V kombinaci s našimi službami nabízíme komplexní servis při realizaci stavebních projektů. Stálým zákazníkům nabízíme individuální ceny.

Více informací na www.vpstavebniny.cz.
VP STAVEBNINY, s.r.o.
logo VP STAVEBNINY, s.r.o.

Nabízíme široký sortiment kvalitních stavebních materiálů od prověřených českých a světových výrobců. V kombinaci s našimi službami jsme schopni zákazníkům nabídnout komplexní servis při realizaci jejich stavebních projektů. A to doslova od základů až po ...

 
 
Reklama