Maximální pevnost a stabilitu vaší stavby zaručí kvalitní betonářská ocel

Datum: 5.9.2017 05:22  |  Organizace: VP STAVEBNINY, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Při výrobě železobetonu se pro zvýšení jeho únosnosti a stability vkládají do betonu ocelové tyče a výztužné vložky. Soudržnost je u kruhových výztuží zajištěna tvarovanými výstupky a třmínky spojující výztuž v tzv. armovacích koších.

VP STAVEBNINY, s.r.o.
Palackého 679
281 01 Velim

tel.:321 623 697, 724 988 541
e-mail:
web:www.vpstavebniny.cz
VP STAVEBNINY betonářská výztuž ocel armovací třmínky

V naší nabídce naleznete betonářskou ocel o délkách 6 m, od průměru 6 mm až do průměru 32 mm. Prostřednictvím naší zámečnické dílny vám tuto betonářskou výztuž upravíme na požadované délky nebo ohneme do potřebných tvarů. Výběr výztuží je ovlivněn nejenom výrobním sortimentem, ale také typem konstrukce, do kterých jsou výztuže zabudovány.

Typickým příkladem jsou svařované sítě, tzv. kari sítě, které se používají pro vyztužování deskových nebo stěnových konstrukcí, jako výztuže do nenosných částí budovy nebo pojezdových ploch. Tloušťka drátu kari sítě se běžně pohybuje od 4 do 8 mm a plocha bývá 2 x 3 m, tedy 6 m2.

VP STAVEBNINY nabízí:
 • zhotovení třmínků nebo celých armovacích košů do železobetonového věnce pro stavbu přesně podle požadavků či projektové dokumentace
 • mnoho dalších služeb a doplňkového sortimentu, jako jsou distančníky, vázací drát, ocelová vlákna do betonu
Zboží si můžete vyzvednout u nás ve stavebninách, nebo vám můžeme veškeré výrobky dodat přímo na stavbu. Nabízíme trvale výhodné ceny.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Mohlo by vás také zajímat  Související z oboru

  Rekonstrukce dřevěných trámových stropů metodou spřažení

  18.6.2018 | Ing. Zdeněk Vejpustek, Ph.D., doc. Ing. Bohumil Straka, CSc., doc. Ing. Jan Vaněrek, Ph.D., VUT FAST Brno
  Článek představuje proces restaurování stávajících trámových stropů metodou spřažení stávajícího dřevěného trámového stropu s deskami na bázi dřeva, což je obvyklý požadavek zvýšení únosnosti a tuhosti stropu, tedy snížení průhybů a vibrací od užitného zatížení. Volně tak navazuje na úvodní článek trilogie autorů nazvané Rekonstrukce dřevěných trámových stropů.

  Jak se staví z Ytongu? Navštívili jsme vybrané stavby

  10.6.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
  Presstrip Xella – Ytong konaný 17. května 2018 byl opět skvělý. Realizace etapy SUOMI Hloubětín, skvělé rezidenční stavby domů Hurbanovo, Ružomberok, Neplachovice. No, a jako bonus posezení ve vile pana Wericha na Kampě.
  © cpauschert - Fotolia.com

  Mediační princip v územním plánování

  4.6.2018 | Bc. Jan Tichý, Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební
  Článek představuje princip procesu mediace, který je úspěšně využíván v oblasti řešení právních sporů. Z právního prostředí převádí metodiku mediace na problematiku územního plánování a stanovuje základní požadavky na takový proces. Uvádí poznatky Rakouské ekonomické školy o distribuci informací ve společnosti do územně plánovacího procesu.

  Dlouhodobé fyzikálně mechanické vlastnosti vápenných malt s deriváty gumy guar

  28.5.2018 | Ing. Tomáš Žižlavský, Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební, Ústav chemie
  V článku je experimentálně sledován vliv přídavku gumy guar a jejích derivátů jako přísad do vápenných malt na jejich vlastnosti v čerstvém stavu a na fyzikálně mechanické vlastnosti, především pevnost v tahu za ohybu a v tlaku, z dlouhodobého hlediska až do ročního stáří vzorků.

  Drenážní beton pomáhá zadržovat srážky v urbanizovaném prostředí

  21.5.2018 | Ing. Radek Stavarčík, ZAPA beton a.s.
  Drenážní beton je beton nové generace, který díky své mezerovité struktuře propouští dešťovou vodu do podloží a zároveň tvoří pochozí i pojezdovou vrstvu pro osobní vozidla např. na parkovišti. Používá se nejčastěji v městských parcích, na cyklostezkách, zahradách a v okolí bazénů. Až 95% propustnost pro vodu představuje významný přínos pro ekologii.
   
   

  Aktuální články na ESTAV.czNáchod koupí od JTH za 46 milionů pozemky po bývalé TepněSolární energie pro rodinný dům: Elektrárna pro nezávislý provoz celého domuVybíráte tepelné čerpadlo? Jak srovnat nabídky a správně se rozhodnout?Další vousatý dům stojí v Českých Budějovicích