Zakázková výroba stavebních prvků v klempířské dílně VP STAVEBNINY

Datum: 19.9.2017 07:40  |  Organizace: VP STAVEBNINY, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Na základě vašich potřeb a požadavků pro vás zhotovíme jakýkoli stavební prvek a další klempířské výrobky. Při výrobě na míru ušetříte čas i finanční prostředky – produkty navíc mají minimum spojů a jejich montáž je jednodušší.

VP STAVEBNINY, s.r.o.
Palackého 679
281 01 Velim

tel.:321 623 697, 724 988 541
e-mail:
web:www.vpstavebniny.cz
VP STAVEBNINY klempířská dílna výroba klempířské na zakázku

Vyrábíme ze svitků a tabulí z mědi, pozinku, titanzinku, oceli s povrchovou úpravou a dalších materiálů. Naše klempířské prvky mohou být dlouhé až 6 metrů. Máme tým zkušených klempířů a můžeme vám nabídnout výrobu na profilovacích, falcovacích, stříhacích a ohýbacích strojích. Díky tomu provádíme i různé specifické činnosti, jako je ohýbání plechu do délky až 6 metrů, profilování falcované krytiny a další.

Příklady klempířských výrobků z dílny VP STAVEBNINY:

 • venkovní parapety
 • okapy, okapnice a závětrné lišty
 • atiky a římsy
 • díly na oplechování komínů a prostupů
 • digestoře
 • vzduchotechnika
 • další zpracování plechu dle vašich požadavků

Každou zakázku posuzujeme individuálně. Zboží si můžete vyzvednout u nás ve stavebninách, nebo vám můžeme veškeré výrobky dodat přímo na stavbu. Nabízíme trvale výhodné ceny.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Mohlo by vás také zajímat  Související z oboru

  Specialisté na střechy se opět sešli v Letňanech

  17.3.2018 | Vlastimil Růžička, redakce
  Společnost A.W.A.L zabývající se stavební fyzikou a stavebními izolacemi pořádala již 19. ročník konference, tentokrát na téma Provozní střešní pláště a další problematika plochých střech. Do tématu se kromě klasické patologie zahrnují i poruchy plochých střešních plášťů, včetně ukázek pozitivních příkladů technických řešení a jejich použití v konstrukční praxi.

  Posúdenie vplyvu objemovej hmotnosti na bezplameňové horenie celulóznej izolácie

  12.2.2018 | Ing. Peter Rantuch, PhD., Ing. Jozef Martinka, PhD., prof. Ing. Karol Balog, PhD., Ing. Hana Kobetičová, Slovenská technická univerzita v Bratislave a Materiálovotechnologická fakulta so sídlom v Trnave, Ústav integrovanej bezpečnosti, Trnava
  Celulózna izolácia patrí medzi menšinové typy tepelno-izolačných materiálov, ktorých použitie však v posledných rokoch výrazne narastá. Cieľom príspevku je posúdenie vplyvu jej objemovej hmotnosti na procesy tlenia a žeravenia. Ako iniciátor bol použitý odporový drôt. Okrem vizuálneho pozorovania bola zaznamenávaná taktiež koncentrácia oxidov uhlíka a optická hustota dymu. Výsledky boli vyhodnotené formou grafov a tabuliek.

  Polemika o vymezení ploch na střechách s vhodnou ochranou proti pádu

  10.2.2018 | Vlastimil Růžička, redakce
  Nařízení vlády ČR č. 362/2005 Sb. o bližších požadavcích na bezpečnost a ochranu zdraví při práci na pracovištích s nebezpečím pádu vyvolalo polemiku, kterou si vám dovolujeme představit: názory tří odborníků na střechy a bezpečnost práce.
  © Fotolia.com

  První zkušenosti s aplikací nové legislativy v oblasti ochrany staveb proti radonu

  22.1.2018 | prof. Ing. Martin Jiránek, CSc., ČVUT v Praze, Fakulta stavební
  Článek rozebírá dopad nového atomového zákona a jeho prováděcí vyhlášky na návrh protiradonových opatření zejména ve stavbách pro bydlení. Vysvětlena je souvislost mezi nově zavedenou referenční úrovní a optimalizací návrhu, která na rozdíl od minulosti nabývá na významu. Podrobně jsou rozebrány důvody, které hovoří proti novému ustanovení zákona, že radonový index pozemku se nemusí stanovovat v případě, kdy je projektováno preventivní protiradonové opatření založené na odvětrání radonu z podloží.
  © Fotolia.com

  Případ pádu střechy sportovní haly v České Třebové míří k soudu

  20.1. 10:20   Případ pádu střechy sportovní haly v Č. Třebové míří k soudu. Okresní státní zástupkyně v Ústí nad Orlicí Alena Provazníková podala obžalobu pro obecné ohrožení z nedbalosti na statika a projektanta. více >>>
   
   

  Aktuální články na ESTAV.czStínění: Proč stínit a jak stínit oknaÚřad nařídil demolici hotelu Imperátor, po vlasníkovi bude vymáhat náklady na demoliciJak se vyrábí sádrokarton u MělníkaRozsah použití tepelného čerpadla a topný systém VI.