Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Wienerberger novým členem Centra pasivního domu

Společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a. s., s potěšením oznamuje, že se od 15. 1. 2018 stala novým členem Centra pasivního domu.


Společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a. s., je největším výrobcem pálených cihel a keramických střešních krytin u nás. Postavení lídra na trhu vnímá jako zavazující nejenom pro kvalitu vyráběných materiálů, ale i v oblasti vývoje a testování nových produktů, které umožní realizovat náročné úkoly ve stavebnictví a architektuře. K těm patří i příprava na rok 2020. Od tohoto data u nás bude totiž možné stavět domy již jen s tzv. téměř nulovou spotřebou energie. Společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a. s., je známá dlouholetým vývojem a výrobou cihelných bloků určených právě pro tento typ staveb.

Pro společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a. s., je přijetí do nezávislé organizace, jakou je Centrum pasivního domu, potvrzením kvality našich materiálů z hlediska tepelné ochrany budov,“ uvádí Ing. Kamil Jeřábek, místopředseda představenstva Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. Centrum pasivního domu u nás usiluje o medializaci tématu úspor energie a pasivních domů v tuzemském prostředí a zaměřuje se na ovlivňování legislativního a dotačního prostředí v České republice. Zároveň investorům zaručuje vysokou kvalitu pasivních domů i materiálů pro jejich stavbu. Od svých členů vyžaduje Centrum pasivního domu závazné a dlouhodobé dodržování řady odborných, profesních i etických hledisek. „Společnost Wienerberger proto považuje své přijetí do řad této organizace za ocenění své dosavadní práce,“ dodává Ing. Jeřábek.


Wienerberger s.r.o.
logo Wienerberger s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme cihelné bloky POROTHERM pro vnější a vnitřní zdivo včetně broušených cihel Profi, impregnované cihelné broušené bloky s minerální izolací POROTHERM TS Profi, keramobetonové překlady, keramické polomontované stropy, malty, omítky, dále ...

 
 
Reklama