Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Odborná konference pro projektanty, architektury a stavitele: Wienerberger fórum 2018

Jménem společnosti Wienerberger a Tondach Vás zveme na 8. ročník konference pro stavební profesionály Wienerberger fórum 2018. Odbornou veřejnost, zejména projektanty, architekty a stavitele seznámíme s novinkami a praktickými informacemi z oblasti stavebnictví. Přijďte si rozšířit své stavební obzory.

Program letošního ročníku Wienerberger fórum 2018 je připraven tak, aby projekcím, architektům i stavebním společnostem přinesl nové informace ze stavebního oboru. V rámci přednášek Vám představíme důsledky digitalizace ve stavebnictví. Diskutovat budeme také o domu s téměř nulovou spotřebou a nevynecháme ani žádaná témata jako je akustika (Akustika a Akumulace = AKU na druhou), tepelná akumulace cihelných budov a chyby statiky na stavbách. Neopomenuli jsme ani oblast střešních krytin, kde Vám ukážeme, jak vybrat správné řešení střechy a jak nejvhodněji střechu navrhnout. Těšit se můžete také na praktické ukázky zpracování cihel a tašek.

S tímto nabitým programem se na Vás těšíme:

  • 9. 1. 2018 v Českých Budějovicích
  • 11. 1. 2018 v Hradci Králové
  • 16. 1. 2018 v Ostravě
  • 18. 1. 2018 v Brně
  • 23. 1. 2018 v Praze
  • 25. 1. 2018 v Plzni
  • 30. 1. 2018 v Olomouci

Přihlásit se můžete již nyní na www.wienerbergerFORUM.cz nebo na https://wienerberger.cz/forum2018

Wienerberger s.r.o.
logo Wienerberger s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme cihelné bloky POROTHERM pro vnější a vnitřní zdivo včetně broušených cihel Profi, impregnované cihelné broušené bloky s minerální izolací POROTHERM TS Profi, keramobetonové překlady, keramické polomontované stropy, malty, omítky, dále ...