Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Shrnutí roku 2017

V kalendářním roce 2017 se společnost FEMONT OPAVA s.r.o. podílela na několika výstavbách na území České a Slovenské republiky.

Shrnutí roku 2017

Uplynulý rok 2017 byl pro nás opět plný zajímavých a nových příležitostí, a to na různých místech napříč celou Českou a Slovenskou republikou od Ústeckého a Plzeňského kraje až po kraj Prešovský a Trnavský na Slovensku. Mezi nejvíce rozšířenou oblast našich realizací patří především průmyslové odvětví - haly výrobní a skladové. Do popředí zájmu se ve výstavbě ocelových montovaných hal dostávají i haly sportovní, zemědělské a v neposlední řadě také autosalony a servisy. Každý z těchto typů výstaveb provádíme s možností realizace jako generální dodavatel.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem našim věrným obchodním partnerům a investorům za projevenou důvěru a budeme se těšit na další spolupráci v roce 2018.

FEMONT OPAVA s.r.o
logo FEMONT OPAVA s.r.o

Společnost FEMONT OPAVA s.r.o. vyrábí a dodává ocelové konstrukce a haly s uplatněním v mnoha odvětvích. Kromě výstavby v oblasti průmyslu, zemědělství či logistiky jsou naše haly realizovány v oblasti sportovních zařízeních, autosalónů a autoservisů.

 
 
Reklama