Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Sháníte cihly? Do konce května je můžete mít, a ještě se slevou!

Už jen do 31. května můžete výrazně ušetřit při nákupu cihel. Získejte slevový poukaz a čerpejte slevy na stavební materiály, a to mimo jiné i na kvalitní a prověřené cihly Porotherm.

Sehnat kvalitní stavební materiál za rozumnou cenu není vůbec jednoduché. Ti, kteří už něco stavěli, by o tom mohli dlouho vykládat. Na Vás se ale usmálo štěstí, ale máte na to už jen pár dní do konce května!

Do akce Stavte výhodně se zapojilo šest prémiových značek na našem trhu – Wienerberger, Tondach, Schiedel, Vekra, Pipelife a Siko.

Wienerberger poskytuje vybrané zdivo Porotherm s výraznými slevami, posuďte sami:

  • Porotherm T Profi - sleva 28 %
  • Porotherm Profi / Profi Dryfix - sleva 28 %
  • Porotherm EKO+ Profi / EKO+ Profi Dryfix - sleva 28 %
  • Porotherm strop - sleva 29 %

Kompletní slevy i na další produkty naleznete zde, slevy platí jen do 31.5.2019.Ovšem akce Stavte výhodně nekončí jen dodáním materiálu a slevou. Pro každého nového zákazníka je připraven profesionální zákaznický servis. Naši pracovníci udělají pro Vaši stavbu kalkulaci materiálu zdarma a veškerý materiál si pak vyzvednete v husté síti stavebnin.

Na nic nečekejte! Stavte výhodně - chytře, rychle a kvalitně s materiálem špičkové kvality. Stačí k tomu jen málo. Za kontaktování našich pracovníků přece nic nedáte! Veškeré informace a slevový poukaz na celou akci naleznete na stavtevyhodne.cz.


Wienerberger s.r.o.
logo Wienerberger s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme cihelné bloky POROTHERM pro vnější a vnitřní zdivo včetně broušených cihel Profi, impregnované cihelné broušené bloky s minerální izolací POROTHERM TS Profi, keramobetonové překlady, keramické polomontované stropy, malty, omítky, dále ...