Získejte titul na beton na čtvrtém ročníku seminářů Beton University

Datum: 29.1.2013  |  Organizace: Beton University  |  Firemní článek

Společnost Českomoravský beton pořádá v letošním roce již 4. ročník vzdělávacího projektu Beton University. V něm se posluchači můžou těšit na dva zajímavé semináře z cyklu Moderní trendy v betonu – seminář Vodotěsný beton a seminář Betony pro dopravní stavby.

Beton University
Beroun 660
266 01 Beroun

tel.:311 644 091
e-mail:
web:www.betonuniversity.cz

Společnost Českomoravský beton, a.s., člen HeidelbergCement Group, spolu se svými dceřinými společnostmi a partnery vás zve na čtvrtý ročník seminářů Beton University, které jsou zařazeny do akreditovaného vzdělávacího programu v projektu celoživotního vzdělávání pro členy ČKAIT a ČKA. Pod vedením předních odborníků se seznámíte s novinkami v oboru a načerpáte další cenné informace z oboru. Nebude se jednat o pouhé seznámení s technickým řešením a postupy při výstavbě, ale o ucelené informace vedoucí ke spojení a správnému využití požadavků na konstrukce z pohledu jednotlivých specializací. Součástí seminářů budou také praktické poznatky a použití na stavbách.

Semináře jsou zejména určeny pro architekty, projektanty, stavební firmy, investory, stavební dozory, studenty, pedagogy a širokou odbornou veřejnost.

Věříme, že se semináře Beton University stanou místem setkávání odborníků a profesionálů ve stavebnictví, kde bude dialog ideální příležitostí zkonzultovat své vlastní zkušenosti s předními odborníky.

Seminář: Moderní trendy v betonu I. – Vodotěsné betony

Anotace: První tematický seminář z cyklu Moderní trendy v betonu je zaměřený na vodonepropustné betony. Úvodem je stručně probrána historie vývoje betonu a současné možnosti jeho použití. Dále je podrobně vysvětlena problematika vodonepropustného betonu a navrhování konstrukcí z něj. Seminář zahrnuje informaci o prvcích, které se používají pro vodonepropustné konstrukce bez dodatečné izolace proti vodě, zásady provádění těchto konstrukcí a konkrétní příklady realizací. Seminář rovněž zahrnuje informace o možných poruchách vodonepropustných konstrukcí, možnostech a způsobů sanací.

Termíny:
  • 14. 2. 2013 – Děčín, VOŠ a SPŠ stavební, Čs. armády 10
  • 26. 9. 2013 – Jihlava, EA Business hotel Jihlava, Romana Havelky 13

Seminář: Moderní trendy v betonu II. – Betony pro dopravní stavby

Anotace: Druhý tematický seminář z cyklu Moderní trendy v betonu je zaměřený na betony pro dopravní stavby a konstrukce z nich prováděné. Úvodem jsou stručně probrány požadavky na betony ze strany zadavatelů. Dále je podrobněji vysvětlena problematika modulu pružnosti betonu a jeho vazba na konstrukce dopravních staveb. Zároveň je nastíněna problematika požární ochrany v tunelových stavbách a jsou uvedeny konkrétní příklady řešení betonů pro dopravní stavby včetně betonů odolných proti požárům.

Termíny:
  • 14. 3. 2013 – Praha, hotel Olympik, Sokolovská 138
  • 28. 3. 2013 – Ostrava, Park Inn, Hornopolní 3313/42
  • 11. 9. 2013 – Brno, hotel International, Husova 16
  •  9. 10. 2013 – Plzeň, kongresové centrum Parkhotel, U Borského parku 31

Více informací o seminářích naleznete na stránkách www.betonuniversity.cz


 

Datum: 29.1.2013
Organizace: Beton UniversitySdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


 
 

Aktuální články na ESTAV.czDo 3. ročníku České ceny za architekturu se přihlásilo 145 realizacíDveře bez rušivých detailů pro dokonalý interiérSpolečnost HELUZ byla oceněna na veletrhu ConecoNa chatě po zimě zkontrolujte navlhlé zásuvky či prodlužovací kabely