Sortimenter.cz je novou štikou v prodeji materiálů pro suchou stavbu a dřevostavby

Datum: 10.10.2016  |  Organizace: Sortimenter.cz, Taus s.r.o. Praha  |  Firemní článek

Prudký technologický vývoj probíhá v posledních letech i v oblasti stavebních materiálů. I díky němu rostou prodeje deskových materiálů, izolací, stavební chemie a konstrukčních systémů pro dřevostavby a suchou výstavbu. A právě na profesionály působící v těchto segmentech se orientuje sortimenter.cz.

Sortimenter.cz, Taus s.r.o. Praha
Na Bělidle 910/20
15000 Praha

tel.:+420 251 556 788
e-mail:
web:www.sortimenter.cz

Nový portál prodává českým prodejcům stavebních materiálů, projektantům, architektům a realizačním firmám kvalitní a ověřené materiály od zavedených evropských výrobců.

Sortimenter.cz nabízí vše podstatné pro suchou výstavbu a dřevostavby. V sortimentu nechybí deskové materiály pro suchou výstavbu, sádrové podhledy, izolace z přírodních materiálů, desky a výrobky z kvalitního dřeva a další výrobky. Pro všechny je typická kvalita, spolehlivost a ohleduplnost k životnímu prostředí.

Sádrové podhledy SKYPANEL
Sádrové podhledy SKYPANEL

Odlehčené sádrové podhledy SKYPANEL charakterizuje nehořlavost a požární odolnost, jsou naprosto netoxické a tím pádem jsou zvláště vhodné pro použití v moderních zdravotně nezávadných prostředích, školách a nemocnicích. Velmi ceněná je spolehlivost a odolnost – proti vlhkosti, ohýbání a praskání. Výrazně také zlepšují mikroklima v místnostech.

 
Konopná izolace Biofib Chanvre
Konopná izolace Biofib Chanvre

Tepelná pohoda a zvukový komfort je charakteristická pro konopnou izolaci Biofib, tím však výčet výhod tohoto ekologického výrobku nekončí – materiály Biofib nabízí i tuhost, vynikající mechanickou pevnost, trvanlivost, jednoduchost a účinnost. Foukaná konopná izolace Biofib navíc nabízí lepší vlastnosti než celulózová, a to při lepší ceně.

 
Minerální tmel A 64 R-EVOLUTION
Minerální tmel A 64 R-EVOLUTION
Rychletuhnoucí podsyp ST 444
Rychletuhnoucí podsyp ST 444

Ze sortimentu značky Fassa Bortolo, italského lídra v oblasti produktů a řešení pro stavební průmysl s uceleným sortimentem stavebních materiálů má na českém trhu perspektivu například minerální tmel A 64 R-EVOLUTION a rychletuhnoucí podsyp na cementové bázi s lehkým polystyrénovým plnivem ST 444. Pro stavební tmel A 64 je charakteristická vysoká povrchová stabilita a prodyšnost i výborné mechanické vlastnosti. Tmel se používá ke tmelení nepravidelných savých i nesavých povrchů, jako jsou beton, porobeton, obzvlášť odolné omítky a tmely, lakované povrchy, obklady atd.

 
ESB desky
ESB desky
VITA desky
VITA desky

Z deskových materiálů německé společnosti elka-Holzwerke jsou na trhu žádané nové ESB desky, vyvinuté zejména pro vlhké prostředí a trojvrstvé VITA desky z masivního dřeva pro zdravou stavbu či nábytek. ESB desky jsou nejlepší alternativou k běžným OSB deskám (tvoří je 100% čerstvé dřevo, zejména smrk) a splňují nejvyšší technické nároky. VITA desky vynikají odolností, pevností, stabilitou a (díky příčnému lepení jádrových a povrchových desek) a nízkou hmotností.

Veškeré informace, publikace a další podrobnosti najdete na stránkách www.sortimenter.cz.

 

Datum: 10.10.2016
Organizace: Sortimenter.cz, Taus s.r.o. PrahaSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Podlahy příčky povrchy

logo CEMIX
logo CEMEX
logo KNAUF

logo LIAPOR
logo Ceresit
 
 

Aktuální články na ESTAV.czInstalace akumulačních krbových kamen Nunnauuni krok za krokemKvalitní rolety neslouží jen ke stíněníHybridní zvlhčovač společnosti Condair zajišťuje perfektní vlhkost v luxusním hoteluStavby z přírodních materiálů a přírodní zahrady lákají stále více lidí