Developerský projekt firmy ASID

Datum: 6.5.2017  |  Autor: Ivona Spurná  |  Organizace: IQRF Technology Wireless platform for IoT Simple Interoperable Secure  |  Firemní článek

Členem IQRF Alliance se stala developerská firma ASID. Aktuálně řeší 1. etapu rozsáhlého projektu KRD, v rámci níž bude v Bratislavě probíhat výstavba inteligentních budov o rozloze více než 70 000 m2. I tento projekt bude představen na IQRF Summitu 2017.

Pro členy IQRF Alliance je to významná příležitost spolupodílet se na realizaci tohoto projektu. Mohou tak přinést svá řešení a produkty z oblastí chytrého vytápění, osvětlení, parkování, zabezpečení či automatizace. S projekty firmy ASID a s řešeními technologických partnerů IQRF Alliance se budete mít možnost seznámit osobně na IQRF Summitu 2017 (www.iqrf.org/summit2017).

Firma ASID vznikla v roce 2005 jako reklamní agentura. Postupně své působení rozšířila o investiční výstavbu a na svém kontě má desítky úspěšně dokončených projektů. V roce 2013 získala společnost významné zakázky spolu s novým partnerem – samosprávou, která je zárukou přehledného obchodování. Byly dojednány smlouvy o výstavbě nájemních bytových domů financovaných ze Státního fondu rozvoje bydlení a dotací MVDaRR. Poptávka po nájemních bytech stále roste.


Společnost má v oblasti developmentu a výstavby rezidenčních budov zkušenosti jak na Slovensku, tak i na zahraničním trhu. Buduje rozsáhlé areály a infrastrukturu, bytovou výstavbu a výstavbu administrativních budov. Snaží se být lídrem v oblasti developerské, stavební i realitní.

Budovy by měly splňovat zelený standard (LEED, BREEAM). BREEAM a LEED jsou systémy, které hodnotí budovy z hlediska jejich komplexní udržitelnosti v několika kategoriích – například jakou energetickou účinnost budova má, jak se podílí na emisi skleníkových plynů, do jaké míry je budova zárukou zdraví a pohody, jaký je management pozemku, zda a do jaké míry se podílí na znečištění, nebo jak nakládá s odpady.


Představení developerských projektů na IQRF Summitu 2017

S projekty firmy ASID budete mít možnost seznámit se osobně na IQRF Summitu 2017. Dále zde uvidíte řešení a produkty právě pro chytrá města, chytré budovy a domácnosti, průmysl, bezpečnost a dopravu.
Své produkty a služby zde budou prezentovat zástupci firem Microsoft, O2, AAEON, MICRORISC, NETIO Products, Aledo, Protronix, IQ Home, CITIQ, DATmoLUX, RehiveTech, CETIN, TECO, Austyn International, Dazzle Light, FOXON, CIS a další.

Termín: 7. - 8. června 2017
Místo: Clarion Congress Hotel Prague
Registrace
Předběžný program

 

Datum: 6.5.2017
Autor: Ivona Spurná
Organizace: IQRF Technology Wireless platform for IoT Simple Interoperable SecureSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Doporučujeme

logo KM BETA logo Weber
logo KINGSPAN

Spolupracujeme

logo Stavební veletrhy Brno
logo PSM CZ
logo NÁRODNÍ STAVEBNÍ CENTRUM
logo CTI

 
 

Aktuální články na ESTAV.czNová generace vysavačů UltraOne: Vysoký výkon, snadné ovládání a nízká hlučnostVánoce ve znamení tepla, to jsou nízkoenergetické radiátory RADIK RCOhřev teplé vody: Velikost a výkon ohřívačů a zásobníků na ohřev teplé vodyStavebnictví příští rok vzroste o 3,5 procenta, odhadují stavaři