Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavíte či rekonstruujete svůj dům a máte šikmou střechu?

UNIFIT - Ekologická izolace speciálně pro šikmé střechy

I v současnosti jsou z praktického hlediska velmi oblíbené šikmé střechy, které nabízí rodinám další prostor k bydlení. Kvalitně realizovaná stavba vyžaduje použití vhodného kvalitního izolačního materiálu pro danou aplikaci. Tím je minerální izolace UNIFIT pro aplikaci do šikmých střech.

Minerální izolace UNIFIT pro aplikaci do šikmých střech
Unifit 032, 035, 037, 039 (TI 132U, TI 135U, TI 137U, TI 140U)

  • nadstandardní tuhost usnadňující aplikaci
  • speciální značení pro snadné řezání
  • ekologická izolace s ECOSE® Technology
  • méně práší, bez zápachu
  • komprimované balení pro snadnou dopravu
  • příjemnější na dotyk - nekouše
  • výborné tepelně-izolační a akustické vlastnosti, λD od 0,032 [W/m.K]

Zateplení v několika variantách

Zateplení šikmých střech možno realizovat v několika variantách - nad krokvemi, mezi krokvemi a pod krokvemi, nebo jejich kombinací. Vzhledem k dnešním zvýšeným tepelně-technickým požadavkům už nestačí izolaci vložit jen mezi krokve. Dnes je nutno izolaci aplikovat minimálně ve dvou vrstvách - mezi krokve a pod krokve nebo mezi krokve a nad krokve. Jako příklad možných řešení viz obrázek níže:

Střecha svojí plochou představuje velkou část domu a tepelné ztráty přes ní představují 25 - 30% z celkových tepelných ztrát. Zateplením šikmé střechy se výrazně sníží energetická náročnost celé budovy.

Čím více zateplíte, tím více ušetříte - to je heslo, které je nejen pravdivé, ale bude čím dál více aktuálnější.

Použitím izolace UNIFIT ušetříte práci, čas a peníze. Zapojením se do soutěže na www.knaufinsulation.cz si navíc vyberete odměny k sežrání.

Zateplujte s Unifit a vychutnávejte masové dobroty!

S přicházející podzimní a zimní sezónou jsme pro Vás připravili akci "Namasti si kapsu" s minerální izolací Unifit 032, 035, 037, 039 (TI 132U, TI 135U, TI 137U, TI 140U) od společnosti Knauf Insulation, která je ideální volbou pro zateplení šikmé střechy.

Bližší informace na www.knaufinsulation.cz a v pravidlech soutěže.

NAMASTI SI KAPSU - leták ke stažení

KNAUF INSULATION, spol. s r.o.
logo KNAUF INSULATION, spol. s r.o.

KNAUF INSULATION, spol. s r.o. dodává klientům izolace ze skelné a kamenné vlny. Nabízí široké spektrum produktů pro bytové a nebytové budovy a zaměřuje se na komplexní řešení ve snižování energetické náročnosti. Staví na 30 letech zkušeností a patří ...