Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Satjam nabízí pro střešní krytiny novou povrchovou úpravu PUREX™ se zárukou 40 let

Datum: 24.6.2015  |  Autor: Ondřej Haška  |  Organizace: SATJAM s.r.o.  |  Firemní článek

SATJAM s.r.o.
Michalská 1032/21
710 00 Ostrava

tel.:596 223 511
e-mail:
web:www.satjam.cz

Životnost střechy je jedním ze základních parametrů, podle kterých se zákazníci rozhodují pro konkrétní typ střešní krytiny. O tom, že obliba plechových střešních krytin na našem trhu se v posledních letech zvyšuje, nemůže být pochyb. Satjam je jedním z předních českých výrobců plechových střech.


Satjam Záruka Plus v době trvání 40 let je považována za velmi nadstandardní. A právě Satjam nyní rozšiřuje svou nabídku o další typ povrchové úpravy se čtyřicetiletou zárukou.

Společnosti SATJAM dodává materiál PUREXTM švédská společnost SSAB, specialista na inovativní ocelové výrobky. Na trvanlivost a dlouhodobou odolnost materiálu se proto můžete spolehnout. Společnost SSAB je celosvětově uznávaným specialistou na inovativní ocelové výrobky.

 

K nabízeným druhům povrchů přibyla i úprava PUREXTM

PUREX řez
PUREX řez

Společnost Satjam ve své nabídce již měla povrchové úpravy pro krytiny s vysokou odolností, tyto materiály spadají do jakostní kategorie Excelent a Satjam Záruka Plus je zde nabízena po dobu 40 let. Excelent je u společnosti Satjam nejvyšší nabízená třída odolnosti a do této kategorie spadají materiály Alumat, Alumat Stucco a střešní krytina Bond Exclusive. Nyní Satjam k těmto povrchovým úpravám nabízí i další druh – PUREXTM. Díky přednostem této úpravy je velmi pravděpodobné, že si velmi rychle získá vysokou popularitu u zákazníků, kteří hledají prvotřídní kvalitu za rozumnou cenu.

Stáhněte si SATJAM Purex leták A5.pdf

 

Krása, lehkost a odolnost vyvinutá v drsných skandinávských podmínkách

Elegance, lehkost a odolnost. Tak by se dala charakterizovat povrchová úprava PUREXTM ve třech slovech. Svůj původ má tento materiál v drsných skandinávských podmínkách. O odolnost a trvanlivost této povrchové úpravy tedy nemusíte mít strach. Tuzemské podmínky rozhodně nejsou tak náročné, jako ve skandinávských zemích. PUREXTM vyniká svou jemnou strukturou a přirozenou elegancí.

Zatím pro 3 krytiny ve třech barvách

Nyní je povrchová úprava Purex nabízena pro 3 druhy střešních krytin Satjam. Jedná se o nejžádanější typy krytin – Satjam Grande Plus, Satjam Roof Classic a Satjam Rapid. Výběr ze tří variant máte také v oblasti barevného provedení krytin s úpravou PUREXTM. Vybírat je možné mezi barvami hnědá RAL 8017, černá RR033 nebo grafitová šeď RR023.

Střešní krytiny Satjam s úpravou PurexTM
Povrchová úprava SATJAM – barevnost
Satjam s úpravou PurexTM detail

Více informací na www.satjam.cz

 

Datum: 24.6.2015
Autor: Ondřej Haška
Organizace: SATJAM s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Izolace střechy fasády

Doporučené články

Výpočty

Redakce TZB-info natočila