Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

SATJAM nabízí nové bezpečnostní příslušenství střech

Pro stavební sezonu 2018 zařadila společnost SATJAM do nabídky příslušenství svých střešních krytin nové bezpečnostní prvky. Ty usnadňují pohyb po střechách a zajišťují střechu s jejím okolím proti pádu sněhu nebo ledu. Na tyto produkty je poskytována 40letá záruka životnosti v korozním prostředí třídy C4.

První novinkou je střešní schod se dvěma protiskluzovými nášlapnými plochami. Díky tomu jej lze namontovat na různé sklony střech, a to až do úhlu 45 stupňů. V nabídce je nyní za velmi příznivou cenu 349 Kč bez DPH a ve čtyřech barvách – červená, hnědá, šedá a černá.


Stejnou barevnost mají i tyčové neboli trubkové sněhové zábrany, které jsou další novinkou v nabídce příslušenství. Určeny jsou ke krytinám SATJAM Grande, Roof, Trend, Arad Premium, Taurus Premium, Trapez, Rapid a také pro falcovanou krytinu. Svým tradičním vzhledem vhodně pasují k novým střechám SATJAM nejen funkčně, ale i esteticky. Navíc lze sněhové zábrany doplnit o zábrany proti sesuvu ledové krusty.

Sortiment nového příslušenství je ovšem ještě pestřejší. Za zmínku stojí například držáky kotvení solárních systémů. Více se dozvíte na webových stránkách satjam.cz, v obchodní síti SATJAM a u obchodních a montážních partnerů po celé České republice.
SATJAM s.r.o.
logo SATJAM s.r.o.

SATJAM s.r.o. působí na českém trhu od roku 1995 jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů a profilů, fasádních systémů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví.