Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

SATJAM vydal nový katalog hliníkových střešních krytin a doplňků

Datum: 23.10.2017  |  Organizace: SATJAM s.r.o.  |  Firemní článek

Společnost SATJAM, český výrobce lehkých střešních krytin a jejich uceleného příslušenství, vydala nový katalog svých hliníkových produktů. Hliník se řadí mezi exkluzivní suroviny zásluhou svých výborných vlastností, mezi které patří nízká hmotnost, dlouhá životnost a příkladná odolnost. Obliba hliníku v posledních letech prudce stoupá a na tento trend SATJAM reaguje.

SATJAM s.r.o.
Michalská 1032/21
710 00 Ostrava

tel.:596 223 511
e-mail:
web:www.satjam.cz

Nejedná se přitom o čistý, přírodní hliník, ale o slitinu AluMat, kde jsou zmíněné vlastnosti podpořeny hořčíkem a manganem. Dodavatelem slitiny je norská hliníkárna Norsk Hydro.

Nabídka hliníkových krytin SATJAM je pestrá – obsahuje hned 7 řad, a to SATJAM Roof, Grande, Rapid 510, Bond Metalic a Trend. Poslední zmíněná řada SATJAM Trend je navíc cenově velmi atraktivní díky jednodušší technologii výroby šablon. Hliníková střecha je tak dostupná opravdu každému. Všechny produktové řady se zároveň chlubí až 60letou unikátní SATJAM Zárukou Plus.

Kromě střešních krytin je v novém katalogu i přehled okapového systému SATJAM Niagara. Tyto okapy s jedinečnou hloubkou žlabů se SATJAM také chystá vyrábět z hliníku. Opět se jedná o speciální vylepšenou slitinu, která nese název AluRain a vztahuje se na ni 30letý garanční program.

Nový katalog hliníkových produktů je již dostupný ve všech obchodních střediscích SATJAM nebo ke stažení.

 

Datum: 23.10.2017
Organizace: SATJAM s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Izolace střechy fasády

Doporučené články

Výpočty

Redakce TZB-info natočila