Okapový systém Lindab Rainline inovuje detaily

Datum: 14.12.2015  |  Organizace: Lindab střešní krytiny  |  Firemní článek

Lindab stále inovuje systém Lindab Rainline z prvotřídní švédské oceli, který je po léta jedničkou na českém trhu s okapy. Nyní prošel inovací žlabový hák s příchytným jazýčkem, do něhož se okapy upevňují. Díky tomu je okap celkově pevnější, snadněji se montuje a lépe vypadá.

Lindab střešní krytiny
Na Hůrce 1081/6
161 00 Praha 6 - Ruzyně

tel.:233 107 200
e-mail:
web:www.lindab.cz

„Tento typ háku jsme upravili, aby vycházel vstříc našim zákazníkům a v duchu motta Lindabu ´Zjednodušujeme výstavbu´ jim montáž okapů ještě více usnadnil. Právě drobnosti u jednotlivých prvků okapového systému jsou často rozhodující pro bezvadnou funkčnost, téměř nulovou údržbu a dlouhou životnost okapů. Proto se snažíme Lindab Rainline v detailech neustále inovovat,“ vysvětluje Marek Dítě, produktový manažer Rainline v oblasti Stavební komponenty společnosti Lindab s. r. o.

Inovovaný žlabový hák systému Lindab Rainline
Inovovaný žlabový hák systému Lindab Rainline

Pro větší pevnost je spodní část háku nyní profilovaná. Aby se lépe montoval, zvětšil Lindab rozteč mezi jednotlivými kotvícími otvory. Přední plechová spona pro upevnění žlabu je nyní osazena z přední části háku, což eliminuje zvedání žlabu při instalaci. Osazení do šňůrky usnadňuje označení středu háku. Ty, kdo si potrpí na estetickou vytříbenost, potěší nýt pro upevnění plechové spony, který je nyní v barvě háků. Barevný sortiment okapového systému Lindab Rainline je přitom velmi široký: vybírat si je možné z mnoha barevných odstínů od antické bílé přes cihlově červenou až po hnědou a černou.

 
Ilustrační fotografie systému Lindab Rainline
Ilustrační fotografie systému Lindab Rainline
Ilustrační fotografie systému Lindab Rainline

Okapový systém Lindab Rainline nabízí bezvadnou funkčnost, téměř nulovou údržbu a dlouhou životnost okapů

www.lindab.cz
www.lindabstrechy.cz
www.okapyprovas.cz

 

Datum: 14.12.2015
Organizace: Lindab střešní krytinySdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


 
 

Aktuální články na ESTAV.czNáchod koupí od JTH za 46 milionů pozemky po bývalé TepněSolární energie pro rodinný dům: Elektrárna pro nezávislý provoz celého domuVybíráte tepelné čerpadlo? Jak srovnat nabídky a správně se rozhodnout?Další vousatý dům stojí v Českých Budějovicích