Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Beton University – webináře 2021

Dlouhodobý vzdělávací projekt Beton University, který organizuje skupina Českomoravský beton, se letos uskuteční! Rozhodli jsme se usnadnit vám možnost získat nové a praktické informace z oboru stavebnictví formou webinářů v on‑line prostředí.

Připravili jsme pro vás celkem šest dvouhodinových webinářů, které budou postupně probíhat v období od května do června. Ve 12. ročníku Beton University se budeme věnovat dvěma tematickým celkům, a to Architektura v betonu a Konstrukce a betony pro jejich zhotovení. Každé téma bude mít tři jednotlivé webináře.

Architektura v betonu
  • 6. května Pohledové betony
  • 11. května Beton v architektuře
  • 20. května Provádění pohledových betonových konstrukcí
Konstrukce a betony pro jejich zhotovení
  • 27. května Vodonepropustné konstrukce – BÍLÉ VANY
  • 1. června Konstrukce a ultra-vysokopevnostní betony
  • 10. června Konstrukce a betony pro zakládání staveb

Webináře přináší i rozšířené možnosti. Ve vypsaných termínech můžete sledovat „přímý přenos“ a zapojit se „na živo“ do diskuze s předními profesionály z oboru. V případě, že vám termín webináře nebude vyhovovat, budete si moci pustit záznam i zpětně nebo si projít jednotlivé prezentace.

Přihlaste se! Od začátku dubna je možné se na webináře přihlásit prostřednictvím internetového portálu, kde naleznete také veškeré další informace a kontakty.

Více informací


Beton University
logo Beton University

Dlouhodobý vzdělávací projekt Beton University, který organizuje skupina Českomoravský beton spolu se svými dceřinými společnostmi, se letos uskuteční! Rozhodli jsme se usnadnit vám možnost získat nové a praktické informace z oboru stavebnictví formou ...

 
 
Reklama