Fasádní obklady Lifebrick® – 10 důvodů, proč je mít

Datum: 19.11.2014  |  Organizace: CENTRUM CHYTRÝCH FASÁD, s.r.o.  |  Firemní článek

CENTRUM CHYTRÝCH FASÁD, s.r.o.
T.G. Masaryka 1009
570 01 Litomyšl

tel.:+420 461 312 795
e-mail:
web:www.chytrefasady.cz  www.lifebrick.cz

Fasádní obklady se u nás těší stále větší oblibě. Je to především díky estetickým a praktickým důvodům. V porovnání s klasickými omítkami jsou mnohem odolnější a trvanlivější, navíc některé mají také zateplovací schopnost.

Lifebrick® standard
fasádní obkladová cihla
Lifebrick® therm
fasádní obkladová cihla
Délka: 220 mmDélka: 220 mm
Výška: 80 mmVýška: 8 0 mm
Hmotnost: 2,0 kgHmotnost: 0,75 kg
Materiál: celoprobarvený betonMateriál: celoprobarvený lehčený beton
Spotřeba na 1 m2: 56,6 ksSpotřeba na 1 m2: 56,6 ks
Množství na paletě: 512 ksMnožství na paletě: 512 ks

Mezi fasádními obklady jsou ale značné rozdíly v kvalitě a provedení. Zde je několik tipů, proč vybrat fasádní obklad Lifebrick® a jaké výhody získáte.

  1. Schopnost odvětrávat zdivo a potlačit vznik plísní – montáž je na vymezovací konstrukci, mezi obkladem a zdivem je vzduchová mezera.
  2. Unikátní dvoubodový bezpečnostní zámek – zamezí vypadnutí obkladu z plochy, fasáda je stabilní a soudržná, maximálně odolná vůči povětrnostním vlivům
  3. Tepelně-izolační schopnost – fasádní obklad Lifebrick® lze použít v kombinaci s tepelnou izolací potřebné tloušťky dle stavebně-technického výpočtu.
  4. Suchá montáž – bez malt a lepidel. Nejste závislí na počasí, fasádu namontujete i v zimě.
  5. Výroba na nejmodernější technologii – záruka přesných výrobků a výsledného vzhledu fasády bez odrolených hran a mezer mezi obklady.
  6. Odolnost proti popraskání, odmrzání, mechanickému poškození – odolá i nezvaným ptačím návštěvníkům.
  7. Ekologický výrobek s možností opakovaného použití – fasáda Lifebrick® je z materiálů, které nezatěžují životní prostředí. Můžete ji demontovat a znovu použít, např. v případě potřeby dodatečných stavebních úprav.
  8. Vysoká požární odolnost – Lifebrick® má nejlepší možné výsledky z požárních testů.
  9. Ryze český výrobek – možnost kompletní dodávky s montáží přímo od výrobce včetně záruk.
  10. Cenová dostupnost – cena za materiál je adekvátní k jeho kvalitě, ale zároveň příznivá pro vaši peněženku. Šetříte na několika úrovních, protože materiál je bezúdržbový – je konec nátěrům a popraskaným omítkám!
 

Datum: 19.11.2014
Organizace: CENTRUM CHYTRÝCH FASÁD, s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


 
 

Aktuální články na ESTAV.czČeský ostrovní dům zve na Pohled do budoucnosti, seminář o domě v roce 2030Při stavbě v Hradci Králové objevili archeologové opevnění, projekt investor upravíRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánu