Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

--:--

Nové venkovní obklady Standard pro krásný vzhled a lepší izolační vlastnosti budov

Společnost Inoutic uvádí na trh nový fasádní systém z kvalitních PVC profilů pro opláštění budov jakéhokoli typu. Obklady Standard dlouhodobě chrání budovu v každém počasí a nevyžadují žádnou náročnou údržbu. Ideální jsou pro zakončení zateplených fasád.

Lehké PVC profily Standard jsou k dostání za velmi příznivou cenu, v široké škále 8 nových barev, které odolávají UV záření, a ve dvou profilových šířkách. Oproti klasickým omítkám mají lehké fasádní systémy z PVC řadu praktických i estetických výhod, a proto se dostávají do popředí zájmu. Plasty jsou lehké a pevné, bezúdržbové, mají dlouhou životnost a bez problémů odolávají jakémukoli počasí. Odvětrávaný systém nedovolí, aby se za deskami udržovala vlhkost. V kombinaci se zateplením dobře tepelně izolují dům a jsou vhodné i do vlhkých nebo velmi frekventovaných oblastí (například v blízkosti silnic).

pěnovými fasádními obklady Standard z PVC lze stavbu (novostavby i rekonstruované domy) trvale ochránit a budova současně získá atraktivní vzhled, který si s minimálními náklady na údržbu udrží řadu let. Na výběr jsou dvě varianty desek – s užitnou šířkou 300 a 150 mm a v délce 6 m. Osm matných barevných odstínů pak jistě uspokojí většinu architektonických záměrů. Desky jsou plně probarvené a mají hladký nebo strukturovaný povrch. Barevně sladěné jsou i veškeré krytky a dokončovací profily.

Inoutic Deceuninck obklady Standard
Inoutic Deceuninck obklady Standard

Další předností vysoce trvanlivých PVC obkladů Standard je snadná a rychlá montáž se systémem pero-drážka. Systém se montuje na dřevěné podkladové profily (nejsou součástí dodávky). Díky široké řadě spojovacích kusů může každý zvolit systém, který bude nejlépe vyhovovat jeho individuálním požadavkům. Nespornou předností je i nenáročnost na údržbu, jak časová, tak i finanční – není potřeba povrch ošetřovat nátěry, jen v případě zašpinění stačí fasádu očistit vodou.

Společnost Inoutic dodržuje při výrobě vysoké standardy kvality s ohledem na životní prostředí. Proto jsou obkladové profily Standard mimořádně šetrné k přírodním zdrojům a jsou 100% recyklovatelné. Představují tedy ekologicky udržitelné řešení budoucnosti.

Inoutic Deceuninck obklady Standard
Inoutic Deceuninck obklady Standard
Inoutic Deceuninck obklady Standard

Přednosti venkovních pěnových PVC obkladů Standard

Inoutic Deceuninck obklady Standard
 • Plně probarvené profily s povrchovou strukturou
 • Široká barevná nabídka – 8 atraktivních barev
 • Vysoce trvanlivý materiál
 • Nízká cena za m2 (cena za dvojitý obklad začíná již od 225 Kč/m2)
 • Široká paleta barev včetně barevně sladěných krytek
 • 100% recyklovatelný
 • Velmi rychlá a snadná montáž se systémem pero-drážka na dřevěné podkladové profily (nejsou součástí dodávky)
 • Velmi snadná údržba
 • Ideální pro kombinaci se všemi typy zateplovacích systémů
 • Kompletní sortiment dokončovacích profilů
 • Lehký, a přesto robustní a odolný systém s odvětráváním
 • Záruka na materiál je 10 let

Seznam prodejců a montážních firem, které se na venkovní obklady specializují a mají v nabídce nově i venkovní systém Standard od společnosti Inoutic, najdete na webových stránkách www.inoutic.cz v záložce Venkovní obklady.

Inoutic Deceuninck obklady Standard
Inoutic Deceuninck obklady Standard


Deceuninck, spol. s r.o.
logo Deceuninck, spol. s r.o.

Společnost Deceuninck je jedním z předních výrobců PVC okenních profilů a terasových systémů z unikátního materiálu Twinson. Díky svým výrobkům nabízí efektivní , kvalitní a úsporná řešení pro váš domov. Kontaktujte obchodní partnery společnosti ...