Elektronická evidence tržeb a další témata pro podnikatele na veletrhu Střechy Praha 2015

Datum: 8.1.2015  |  Organizace: Střechy Praha s.r.o.

Novela živnostenského zákona, elektronická evidence tržeb, druhotná platební neschopnost a další žhavá témata na veletrhu Střechy Praha 22.–24. 1. 2015 v PVA EXPO PRAHA Letňany.

V rámci doprovodného programu k veletrhu zazní řada užitečných rad, tipů a doporučení pro podnikatele přímo od předsedy představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) pana doc. Ing. Karla Havlíčka, MBA, Ph.D. Dozvíte se maximum informací k systému elektronické evidence tržeb – největší polistopadové změně v hotovostním prodeji a službách. Dále zazní praktické informace pro řemeslníky, navrhované změny v živnostech a proč a jak AMSP ČR podporuje řemesla prostřednictvím nového projektu „FANDÍME ŘEMESLU!“.

Živnostenský zákon, druhotná platební neschopnost či prověřování obchodního partnera budou tématem dalších seminářů, které připravil JUDr. Zdeněk Tomíček ve spolupráci s AMSP ČR. Získáte ucelený přehled o změnách v ŽZ a množství rad a doporučení:

  • VÍTE, ŽE…živnostenský zákon: přehled nejdůležitějších změn v souvislosti s novelou zákona účinnou od 1. ledna 2015, tj. zápisy v živnostenském rejstříku, ukládání dokumentů v datovém úložišti či způsob uchovávání osobních údajů
  • PŘIPRAVENÝM ŠTĚSTÍ PŘEJE: druhotná platební neschopnost: rady, tipy a doporučení, jak vhodně ve smlouvě upravit ochranu proti druhotné platební neschopnosti, tj. jak se chránit a nebýt v rozporu s účetními a jinými zákonnými požadavky
  • DŮVĚŘUJ, ALE PROVĚŘUJ: prověřování obchodního partnera: přehled veřejných rejstříků, proč a kde je hledat, způsoby jejich využití, ochrana dobré víry ve veřejné zápisy, negativní dopady v situaci, kdy sami podceňujeme zápisy o naší společnosti

Projekt „FANDÍME ŘEMESLU!“ na podporu řemesel v ČR zahájila Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR v roce 2014. Kromě přednášek a seminářů bude prezentován i formou společné expozice řemeslných cechů, ukázkami prací a poradenstvím.

Vystavovatelé

17. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA přinese kompletní přehled o současné nabídce materiálů pro stavbu a renovace střech, v souběhu se uskuteční veletrh obnovitelných zdrojů a úspor energií SOLAR PRAHA a veletrhy ŘEMESLO PRAHA a FOR PASIV.

Souboru veletrhů se bude účastnit na 250 společností z řad nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů střešních materiálů, konstrukcí, izolací, střešních oken, doplňků, okapových systémů, fasádních systémů, nízkoenergetických a pasivních domů, nářadí a strojů, včetně firem nabízejících solární a fotovoltaické systémy.

Letos uvidíte velké množství novinek ve všech oblastech veletržního dění. Nové výrobky a služby avizuje na svých stáncích většina vystavovatelů, rozšířen bude počet praktických ukázek řemesel a uskuteční se zcela nové projekty v rámci doprovodného programu.

Další zajímavé aktivity na veletrhu

Konference Izolace, mezinárodní konference Coil-Coating, fórum Dřevěné konstrukce střech, semináře Zateplení kvalitně, Rekonstrukce střech, Zelené střechy a fasády, Bezpečnost práce na stavbách a na střeše, ukázky řemesel (tesaři, pokrývači, klempíři, izolatéři, malíři, kominíci, kamnáři ad.), módní přehlídky pracovních oděvů, přednášky Úspory energií v rodinných a bytových domech, Fotovoltaika bez licence – Mikrozdroj do každé rodiny, Tepelná čerpadla v praxi a další.

Odborníci poradí

Nebudou chybět ani bezplatná poradenská centra pro všechny oblasti výstavby a pro úspory energií, včetně centra fasád. Zde mohou návštěvníci konzultovat dotazy z oblasti právních předpisů ve výstavbě, stavebních technologií a provádění staveb, nových stavebních materiálů a výrobků pro stavby, provozu a udržování střech, vad staveb, energetiky budov a snižování jejich energetické náročnosti, kvality vnitřního prostředí (plísně, chemické znečištění, alergeny, výběr materiálů), autorizace ve výstavbě, oprávnění osob pro navrhování, provádění a kontrolu staveb. Na dotazy jsou připraveni odpovídat odborníci z vybraných oblastí.

Střecha zdarma!

Přijměte pozvání na jedinečnou akci, kde můžete načerpat množství užitečných informací a navíc vyhrát hodnotné ceny včetně střechy na rodinný dům!

Soubor veletrhů STŘECHY PRAHA, SOLAR PRAHA, ŘEMESLO PRAHA a FOR PASIV se koná v PVA EXPO PRAHA Letňany ve dnech 22.–24. 1. 2015 od 10 do 18 h, v sobotu do 17 h.

Kompletní program naleznete na www.strechy-praha.cz, kde je k dispozici i VSTUPENKA SE SLEVOU ZA POUHÝCH 50 Kč!

 

Hodnotit:  

Datum: 8.1.2015
Organizace: Střechy Praha s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Izolace střechy fasády

logo SATJAM
logo Ceresit
logo LINDAB
logo ROCKWOOOL
 
 

Aktuální články na ESTAV.czPísecká nemocnice staví nový pavilon za více než 100 mil. KčI při smogu můžeme dýchat čistý vzduchLední mědvěd v proluce na Vítězném náměstí nebude? Praha 6 chystá dohodu s investorem