Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

V akci Isover50 bylo již rozdáno 25 kamionů izolace zdarma – do konce akce zbývá už jen poslední kolo

25 rozdaných kamionů izolace zdarma a více než 350 registrovaných účastníků. To je dosavadní bilance pěti kol akce Isover50, pořádané k výročí padesáti let výroby minerálních izolací ISOVER v Častolovicích. Nově byly oceněny kamionem izolace zdarma tyto stavby: Rodinný dům EKORD 141 z Proseče nad Nisou, Novostavba rodinného domů v Oticích a Rodinný dům ve Starém Plzenci. Stavitelé mohou svoje stavby registrovat do soutěže Isover50 už jen do konce října 2016 na webové stránce www.isover50.cz.

Oceněné stavby pěti kol mají z 95 % energetickou náročnost A. „Naším cílem je podporovat stavbu či dostavbu energeticky úsporných domů, které šetří svým uživatelům výdaje za energie a vytvářejí předpoklad příjemného vnitřního prostředí. Navíc oproti méně úsporným domům nezatěžují tolik životní prostředí,“ uvádí za společnost ISOVER člen odborné poroty akce Isover50 pan Libor Urbášek. V počtu přihlášených staveb jasně vedou novostavby před rekonstrukcemi. „Lidé, kteří se rozhodnou postavit si rodinný domek, musí od počátku řešit projekt komplexně, a tím se i více zamýšlet nad vhodnými materiály. To může být jedním z důvodů, proč se do akce Isover50 přihlašují primárně novostavby,“ dodává Libor Urbášek.


 

Právě probíhá šesté kolo akce Isover50, které končí 31. října 2016. Tímto datem končí i celá akce Isover50. Pokud tedy stavitelé chtějí ještě registrovat své stavby a soutěžit tak o kamion izolace zdarma, mají poslední možnost.

Výherní trojici staveb vybraných odbornou porotou v pátém kole akce Isover50 tvoří rodinné domy z Proseče nad Nisou, Otic a Starého Plzence. Všechny stavby získávají od společnosti Isover kamion izolace zdarma, který k nim doputuje do 15. listopadu 2016.

Novostavba rodinného domu v Oticích
Novostavba rodinného domu v Oticích
Rodinný dům ve Starém Plzenci
Rodinný dům ve Starém Plzenci
Rodinný dům EKORD 141
Rodinný dům EKORD 141


Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize ISOVER
logo Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize ISOVER

ISOVER nabízí nejširší sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací v té nejvyšší kvalitě na českém trhu: produkty z čedičové i skelné vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu a doplňky pro systémová izolační řešení.