Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Flexibilní lepidla nabízí univerzální řešení pro dlažby a obklady

Tam, kde nestačí běžná cementová lepidla, nastupují flexibilní produkty. Oceníte na nich především všestrannost – dají se použít v různých podmínkách, na rozličné typy povrchů. Díky své flexibilitě dokážou absorbovat a vyrovnávat menší pohyby a deformace podkladů. Hodí se tak do prostor s častými změnami teplot nebo vysokou mechanickou zátěží. Lze je použít jak pro malé, tak velké formáty obkladů či dlažeb.

Novinku mezi flexibilními lepidly představuje webercol FLEX² multigel. Jde o super adhezivní cementové lepidlo třídy C2TES1 s přídavkem speciálních vláken. Lepidlo má díky unikátní receptuře tzv. gelovou konzistenci. Tato konzistence výrazně snižuje odpor při natahování lepidla a jednoznačně přispívá ke komfortu při samotné aplikaci. Díky zpracovatelnosti až 4 hodiny je použití lepidla výhodné i při složitém obkládání.

O univerzálnosti by mohlo lepidlo webercol FLEX² multigel „vyprávět“. Využijete ho venku i v interiéru, ať už obkládáte balkon nebo koupelnu. Svojí funkci naplno vykonává i ve vlhkých provozech a na podkladech s integrovaným podlahovým vytápěním. Lze jej použít jak na cementové, tak na anhydritové a sádrové podklady. Navíc má bílou barvu, což ho předurčuje k lepení mozaik či obkladů a tvárnic ze skla.

Více informací


Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER
logo Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

Dodavatel a výrobce vysoce kvalitních štukových a tepelně izolačních omítek, fasádních, zateplovacích a sanačních systémů, nátěrů, pastózních omítek, suchých maltových směsí, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažbu.

 
 
Reklama