Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavebniny DEK šetří čas svých zákazníků

Stavebniny DEK maximálně respektují čas svých zákazníků a snaží se jim ho šetřit všude, kde je to možné. Například službami DEK Expres a DEK Drive.

DEK Expres

Nejpohodlnější nákup sortimentu pro řemeslníky a stavebníky vám zajistí právě tato služba. Nyní ji poskytuje více než dvacítka prodejen Stavebnin DEK po celé ČR a další budou postupně přibývat. Stačí si vybrat v katalogu DEK Expres nebo na e-shopu dek.cz z více než 11 000 položek trvale skladem, byť nemusí být právě v tu chvíli vystaveny v prodejně. Se svou objednávkou přijdete k výdejnímu pultu DEK Expres a za chvíli již obdržíte kompletní nákup. Ušetříte si minimálně zdlouhavé chození mezi regály.

Nechce-li se vám vůbec vystupovat z vozu, můžete při svém nákupu, a to i v rámci služby DEK Expres, využít další ze služeb Stavebnin DEK – DEK Drive. Podmínkou je nákup na e-shopu a platba předem.

DEK Drive

Nakoupit, vůbec při tom nevystoupit ze svého vozu a ušetřený čas využít například k vyřizování pracovních telefonátů. Přesně o tom je DEK Drive.

Celý proces nákupu je velice jednoduchý. Stačí nakoupit na e-shopu a předem online zaplatit. Jakmile vám dorazí potvrzení o tom, že je zboží připraveno, přijedete k prodejně, zaparkujete a číslo stání zadáte do odkazu ve své objednávce. Při předchozí platbě online, nebo pokud s námi máte uzavřenou rámcovou kupní smlouvu, nemusíte vůbec vystupovat ze svého vozu a jen počkáte, až vám obsluha zboží přiveze a naloží. Platí to i při již zmiňovaném nákupu v rámci služby DEK Expres.

Obě služby reagují na pracovní vytíženost svých zákazníků. Počasí nyní stavbám přeje a díky Stavebninám DEK není nutné přicházet o drahocenný čas.

Stavebniny DEK
logo Stavebniny DEK

Stavebniny DEK a.s. jsou největší společností českého holdingu DEK a.s., zabývajícího se dodávkami materiálů a služeb pro stavebnictví a výrobou stavebních materiálů. Společnost se od počátku zaměřuje na vysokou odbornost ve výběru optimálních stavebních ...

 
 
Reklama