Seznamte se: Stavební systém LGSF od společnosti BORABELA

Datum: 1.3.2018 4:54  |  Autor: Ing. Tomáš Jelínek  |  Organizace: BORABELA s.r.o.  |  Firemní zpráva

Stavební systém LGSF se využívá v celém světě jak pro stavbu RD, tak pro byty, kanceláře, haly, nástavby atd. Stále častěji se využívá jako cenově srovnatelná náhrada za dřevo u montovaných staveb.

BORABELA s.r.o.
Anenské náměstí 948/3
11000 Praha 1

tel.:+420 777 111 011
e-mail:
web:www.borabela.com

Seznamte se: Stavební systém LGSF od společnosti BORABELA

Stavební systém LGSF (lehké ocelové konstrukce) je moderní systém, který se využívá celosvětově zejména pro stavby rodinných domů. Díky své variabilitě je využitelný pro mnoho dalších typů staveb, jako bytové domy, administrativní budovy, haly, nástavby, vestavby, mobilní domy a další. Příklady realizací na www.borabela.com/reference.
Dlouhodobá životnost je zaručena kvalitní ocelí S350GD Z275 a certifikovanými spojovacími prvky.
C profily se vyrábí na automatických NC strojích Howick z Nového Zélandu. Veškeré díly jsou tak vyráběny s milimetrovou přesností včetně předpřipravených úprav pro spoje a prostupy. Montáž konstrukcí z tohoto systému je velmi snadná, vystačíte si jen s akušroubovákem.

Více o návrhu, výrobě a montáži konstrukce se dozvíte v sekci technologie.

Některé z výhod:
  • nízká hmotnost konstrukce
  • vysoce kvalitní materiály
  • snadná a rychlá montáž
  • rychlost a přesnost výroby
  • technická podpora pro projektanty

Společnost BORABELA nabízí své produkty jak firmám ve stavebnictví, tak i koncovým klientům. Dle zájmu provádí montáže nebo zaškolí pracovníky klienta.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

© xavier gallego morel - Fotolia.com

Vliv vlhkosti a způsobu prozvučování cihel na výsledky jejich měření ultrazvukovou metodou

13.8.2018 | doc. Ing. Jiří Brožovský, CSc., VUT Brno, Ústav technologie stavebních hmot a dílců
Výsledky měření ultrazvukovou impulsovou metodou jsou ovlivňovány řadou faktorů. Byl sledován vliv vlhkosti a způsobu prozvučování, přímého a polopřímého na výsledky měření. Vliv vlhkosti a způsob prozvučování cihel ovlivňuje výsledky měření různou měrou. Nejméně jsou ovlivňovány výsledky měření na vápenopískových cihlách a nejvíce naopak na pálených cihlách vyráběných z plastického těsta. Projevuje se zde synergický vliv stavu struktury (obsahu póru) a defektů ve střepu.
© rafalkubiak - Fotolia.com

Vymezení hranic vlastních krajin na území kraje jako podklad pro aktualizaci zásad územního rozvoje

6.8.2018 | Ing. arch. Simona Vondráčková, ČVUT v Praze, Fakulta stavební, katedra urbanismu a územního plánování, doc. Ing. arch. Ivan Vorel, CSc., doc. ThLic. Ing. arch. Jiří Kupka, Ph.D., Fakulta životního prostředí ČZU v Praze, katedra biotechnických úprav krajiny
Nahrazení pojmu „typy krajiny“ pojmem „krajiny“ v obsahu grafické části zásad územního rozvoje (ZÚR) přináší podstatnou obsahovou změnu ve vyjádření koncepce rozvoje území kraje, protože pro tyto krajiny jsou v ZÚR stanoveny cílové kvality včetně územních podmínek pro jejich zachování nebo dosažení. Článek popisuje a zdůvodňuje význam a způsob individuálního (nikoliv typologického) členění území kraje na krajiny (vlastní krajiny), odpovídajícího smyslu Evropské úmluvy o krajině.

Analýza českého stavebního trhu na 2. čtvrtletí roku 2018

6.7.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Ředitelé stavebních a projekčních organizací hodnotili za období 2. čtvrtletí 2018 vývoj stavebního trhu. Vyjadřují se k reálnému stavu a předkládají svá očekávání. Zmiňují i své zkušenosti s novelou stavebního zákona platnou od letošního roku.

Rekonstrukce dřevěných trámových stropů metodou spřažení

18.6.2018 | Ing. Zdeněk Vejpustek, Ph.D., doc. Ing. Bohumil Straka, CSc., doc. Ing. Jan Vaněrek, Ph.D., VUT FAST Brno
Článek představuje proces restaurování stávajících trámových stropů metodou spřažení stávajícího dřevěného trámového stropu s deskami na bázi dřeva, což je obvyklý požadavek zvýšení únosnosti a tuhosti stropu, tedy snížení průhybů a vibrací od užitného zatížení. Volně tak navazuje na úvodní článek trilogie autorů nazvané Rekonstrukce dřevěných trámových stropů.
Libeňský most © Ing. arch Jakub Kopecký

Na osudu Libeňského mostu se neshodnou špičkoví odborníci

14.5. 17:26   Zatímco historikové umění apelují na pražské zastupitele, aby hlasovali proti bourání Libeňského mostu, ČKAIT doporučuje hlavnímu městu Libeňský most ze závažných důvodů zbourat a vystavět nový. více >>>
 
 

Aktuální články na ESTAV.czŽaluziový kastlík od Ytongu usnadní instalaci žaluziíUnikátní stroj na opravu silnic, frézuje a zároveň pokládá nový povrchKdy může stavební úřad nařídit odstranění stavby, terénních úprav nebo zařízení?Italská vláda plánuje po pádu mostu kontroly staveb v celé zemi