Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Atypické ocelové konstrukce zásobníků a sil

Zkušenosti se zpracováním oceli přispěly k rozšíření portfolia produktů naší společnosti zejména k širší nabídce atypických konstrukcí, a to výrobě a montáži expedičních zásobníků a sil.

Konstrukční systém umožňuje variabilní řešení jakékoliv ocelové konstrukce včetně atypických konstrukcí ve smyslu ocelové konstrukce samotné technologie a nosné ocelové konstrukce pro technologii. Příkladem mohou být zásobníky, sila, pro skladování či expedici v odvětví zemědělství, mlynářském apod.

Výroba zásobníků
Výroba zásobníků probíhá v prostorách naší společnost. S využitím nových technologií a zkušeností našich zaměstnanců jsme schopni nabídnout rychlou a precizní výrobu tohoto typu konstrukcí. V rámci provádění protikorozních ochranných nátěrů jsme schopni splnit i přísné požadavky potravinářského průmyslu. V rámci naší výroby nejčastěji realizujeme zásobníky o objemu do 100 m3.

Montáž zásobníků
Součástí nabídky je montáž nosné ocelové konstrukce včetně opláštění a montáž vlastních zásobníků včetně technolofie.

Nabízíme:
  • certifikovanou výrobu naší společnosti
  • montáž nosné konstrukce
  • montáž zásobníků s instalací technologie
  • kompletní dokumentaci provedeného díla
  • v rámci realizace vše přizpůsobíme dle přání zákazníka
  • kompletní dodávka celého díla
FEMONT OPAVA s.r.o
logo FEMONT OPAVA s.r.o

Společnost FEMONT OPAVA s.r.o. vyrábí a dodává ocelové konstrukce a haly s uplatněním v mnoha odvětvích. Kromě výstavby v oblasti průmyslu, zemědělství či logistiky jsou naše haly realizovány v oblasti sportovních zařízeních, autosalónů a autoservisů.

 
 
Reklama