Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vysokoteplotní hadice KLIN Trojvrstvá pro extrémní teplotní podmínky

Hadice s teplotní odolností až do 1100°C. Pro sání a odsávání horkých plynů a vzduchu. Hadice vhodné do hutí, zkušeben, všude tam, kde je požadavek na vysoké teploty. Průměry od 90mm po 1150mm.

Vysoce specializované průmyslové hadice určené pro práce v extrémních teplotách až do 1100°C. Hadice jsou vyrobené ze třech vrstev: aluminizované skelné tkaniny zvenku, speciální term-ochranné látce vložené mezi nerezovou síťku, která tvoří vnitřní stěnu hadice. Hadice je vyztužená ocelovou venkovní spirálou - materiál je zaklíněn mezi drátem a ocelovým profilem, díky tomu hadice je flexibilní a zároveň odolná mechanickému poškození.
Hadice KLIN Trojvrstvé jsou určené pro odtah vzduchu a plynů při velmi vysokých teplotách až do 1100°C v beztlakém provozu. Jsou vhodné například pro aplikace a ventilační systémy v hutích kovu a skla, automobilovém průmyslu, zkušební ústavy atd. Hadice vyráběné v průměrech od 90 mm až po 1150 mm.

ATH INTERNATIONAL
logo ATH INTERNATIONAL

Flexibilní, spirálové, odsávací, průmyslové hadice. Hadice pro dřevozpracující, nábytkářský, potravinářský, zemědělský, stavební, chemický a jiný průmysl. Pro sání pilin, hoblin, prachu, potravin, alkoholu, obilí, kukuřice. Odsávání chemikálií, výparů, ...

 
 
Reklama