Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Provedení dodatečné hydroizolace soklové část objektu

Kompozitní polymer-cementová stěrka slouží k vytváření izolací pod keramické obklady a dlažby na balkonech a terasách. Vhodná je i k odizolování vnějšího povrchu sklepních stěn, vlhkých prostor a opěrných zdí, k vnitřní izolaci bazénů a nádrží do hl. 5 m.

Součástí produktů stavební chemie KNAUF pro pokládku obkladů a dlažeb se stane od počátku roku 2014 zcela nová hydroizolační stěrka, určená zejména pro použití v exteriéru. Jedná se o kompozitní polymer-cementovou hmotu, která slouží k vytváření izolací pod keramické obklady a dlažby na balkonech a terasách. Lze ji ale s úspěchem použít i k odizolování vnějšího povrchu sklepních stěn, vlhkých prostor a opěrných zdí, k vnitřní izolaci bazénů a nádrží do hloubky 5 metrů. Hydroizolační vrstva neztrácí pružnost ani za mrazu a odolává teplotám do -40oC. Je schopna překlenout dodatečně vzniklé praskliny v podkladu až do šíře 0,75mm a chrání podklad před karbonatací.

Jedná se o vysoce kvalitní výrobek určený ovšem nejen profesionálním obkladačům, ale vzhledem k snadné přípravě i koncovým spotřebitelům. Distribuován bude v plastovém vědru 15,6 kg (12kg suché složky a 3,6 kg kapalné složky). Toto balení vystačí na izolaci plochy cca. 8 m², což odpovídá ploše menšího balkonu. Tento výrobek najdete samozřejmě zařazen v novém Ceníku/Produktovém katalogu KNAUF 2014, v oddělení produktů stavební chemie.

Provedení dodatečné hydroizolace soklové část objektu Knauf
Provedení dodatečné hydroizolace soklové část objektu
Knauf Praha s.r.o.
logo Knauf Praha s.r.o.

Společnost Knauf Praha, s.r.o. je významným dodavatelem sádrokartonových stavebních systémů a materiálů, suchých maltových směsí a stavební chemie. Produkty a systémy Knauf: Suchá výstavba, Systémová řešení pro dřevostavby, Suché maltové směsi, Stavební ...