Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

--:--

AGC Glass Europe představuje profesionální řešení pro lepení dekorativních skel

V současné době je obkládání stěn dekorativním sklem v interiérových aplikacích rozšiřujícím se trendem. Na rostoucí poptávku architektů a zpracovatelů zajistit kompletní řešení pro lepení dekorativních skel odpovídá společnost AGC Glass Europe svou novou škálou kompatibilních lepidel a příslušenství: systém AGC FIX-IN. Zahrnuje pět produktů, škála byla vyvinuta pro snadnou a kvalitní instalaci. Všechny produkty FIX-IN lze zakoupit prostřednictvím speciálně vyvinutého e-shopu www.agc-store.com nebo prostřednictvím místních distributorů a zpracovatelů.

Škála AGC FIX-IN: kompletní řešení pro instalaci

AGC nyní nabízí kompletní škálu lepidel a příslušenství, speciálně vyvinutých pro účely instalace špičkových interiérových skel Mirox®, Lacobel®, Lacobel® T a Matelac®. Výsledky testů ukazují, že jednotlivé komponenty systému AGC FIX-IN zaručují barevnou stálost laku na skle.

Škála FIX-IN zahrnuje pět produktů: silikonové lepidlo, stěnovou penetraci, povrchový aktivátor a další příslušenství.

Všechny produkty lze zakoupit online na www.agc-store.com nebo prostřednictvím místních distributorů a zpracovatelů, kteří zajistí, že instalující dostane ke sklu správné komponenty.

Návod k instalaci a animace

Společnost AGC vypracovala podrobný návod k instalaci, technické listy s kompletními informacemi o produktech FIX-IN a pokyny pro manipulaci a použití. Všechny tyto dokumenty jsou k dispozici v 9 jazycích na www.yourglass.com. AGC dále nabízí 3D animaci, jak sklo správně instalovat, která je dostupná na youtube.com anebo u distributorů.

Nová aplikace

Renovace

AGC Glass Europe, přední výrobce plochého skla v Evropě

AGC Glass Europe se sídlem v belgickém Bruselu vyrábí, zpracovává a distribuuje ploché sklo pro stavebnictví (vnější fasády a dekorativní sklo do interiérů), automobilový průmysl (nová & náhradní skla) a solární průmysl. Společnost je evropskou pobočkou skupiny AGC Glass, největšího výrobce plochého skla na světě.

Společnost mottem „Glass Unlimited“ vyjadřuje své možnosti, které nabízí:

  • sklo jako materiál odpovídající rostoucím požadavkům (pohodlí, úspora energie, zdraví & bezpečnost, estetika, udržitelnost);
  • nově vyvíjené produkty a postupy vznikající z neustálého vývoje a výzkumu špičkových sklářských technologií;
  • více než 100 závodů po celé Evropě, a to od Španělska až po Rusko;
  • celosvětovou obchodní síť;
  • 14 500 zaměstnanců zaměřených na zákazníka.

Produkty pro stavebnictví a interiérový design najdete na www.yourglass.com


AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group
logo AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

Firma je součástí nadnárodního koncernu AGC Group a je největším výrobcem plochého skla ve střední a východní Evropě. Vyrábí ploché sklo zejména pro stavebnictví (exteriérové zasklení a interierové dekorace), automobilový průmysl a další odvětví (doprava, ...