Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Cihly HELUZ budou k vidění i na veletrhu STAVOTECH v Olomouci

Výrobce kompletního cihelného systému společnost HELUZ se po rozvolnění epidemické situace aktivně zapojil do stavebních veletrhů. Vystavovat bude i na přelomu března a dubna na stavebním a technickém veletrhu STAVOTECH (31. 3.–2. 4.) na výstavišti Flora Olomouc.

Covidová doba poskytovala jen málo možností budoucím investorům setkat se, proto jsme rádi, že se můžeme vidět na akci s dlouholetou tradicí, jakou má veletrh STAVOTECH. Investoři si zde budou moci prohlédnout materiály HELUZ, ze kterých postaví rychle a efektivně úsporný nízkoenergetický či pasivní dům. Zároveň se budou moci osobně poradit s odborníkem, co pro daný projekt bude nejlepší. Stánek společnosti HELUZ kromě výrobků představí i služby v čele s rozšířenou službou Můj HELUZ určenou investorům, kteří staví z kompletního systému HELUZ,“ říká Filip Bosák, manažer technického poradenství společnosti HELUZ.

Onlinová služba Můj HELUZ kromě informací o aktuálním stavu zakázky poskytuje stavebníkům spoustu užitečných informací – v sekci Můj HELUZ si mohou objednat služby, které využijí před i v průběhu stavby, jako je výpočet spalinové cesty, pomoc technika na stavbě, Blower door test pro změření vzduchotěsnosti obálky anebo si půjčit nářadí. Stáhnout si tu mohou Prováděcí příručku pro stavbu z cihel HELUZ a všechny montážní návody. V neposlední řadě v sekci Můj HELUZ stavebníci a investoři najdou Šekovou knížku HELUZ s benefity od partnerských firem v podobě bonusových šeků na další stavební zařízení, jako jsou střešní systémy, okna či garážová vrata, nebo interiérové vybavení.

Na stánku společnosti HELUZ na veletrhu STAVOTECH si budou moci návštěvníci osahat cihly pro jednovrstvé zdění HELUZ FAMILYHELUZ FAMILY 2in1, které nemusí zvenčí dodatečně zateplovat, přesto z nich postaví pasivní dům. Dále se zde seznámí s doplňkovými prvky pro řešení konstrukčních detailů (rohy, ostění…), díky kterým není nutné se zdržovat s dořezáváním cihel. Vystaveny budou i roletové a žaluziové překlady HELUZ FAMILY 3in1 , další prvek podílející se na tepelné pohodě v domě, protože překlady mají vnitřní schránku pro uložení venkovního stínění. Ke stále důležitějšímu akustickému komfortu zase přispívají akustické cihly HELUZ AKU KOMPAKT 21 broušená a HELUZ AKU Z 17,5 broušená. Kompletní systém doplní na stánku malta HELUZ SIDI, z výroby předem připravená tekutá malta, do které se na stavbě již nic nepřidává a která se aplikuje válečkem, jako když se malují stěny.

Jedná se tedy o ty nejzásadnější prvky, které jsou součástí uceleného cihelného systému HELUZ, jenž umožňuje investorům postavit celý dům z jednoho materiálu od jednoho výrobce, aniž by se vystavovali riziku konstrukčních komplikací kombinováním různých materiálů.


HELUZ cihlářský průmysl a.s.
logo HELUZ cihlářský průmysl a.s.

Společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. patří mezi tři největší výrobce zdících systémů na našem trhu, jako jediná je ryze česká. Zákazníkům nabízí kompletní cihelný systém pro hrubou stavbu.