Pozvánka na Wienerberger fórum 2015

Datum: 11.12.2014  |  Autor: Bc. Jiří Novák  |  Organizace: Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.  |  Firemní článek

Společnost Wienerberger opět připravila sérii seminářů věnovaných projektování a výstavbě objektů z materiálů Porotherm. Témata přinesou odpovědi na nejčastější otázky, které v přípravě a realizaci staveb řeší odborná stavební veřejnost.

Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.
Plachého 388/28
370 01 České Budějovice 1

tel.:+420 383 826 111 Fax: 420 383 826 115
e-mail:
web:www.wienerberger.cz

 

Účast na seminářích je bezplatná, avšak počet míst je omezený. Zaregistrovat se můžete prostřednictvím formuláře na stránkách www.wienerbergerFORUM.cz. Akce je akreditována v systému celoživotního vzdělávání ČKAIT a ČKA.

Na setkání můžete získat nejen nové informace a podněty, ale vyměnit si také zkušenosti s přednášejícími během společných diskuzí.

Témata Wienerberger fóra

  • Požární odolnost zděných konstrukcí – Co si představit pod jednotlivými kritérii R, E, I a M deklarace PO. Jak používat tabulky. Konstrukční detaily.
  • Tepelná technika – navrhování nákladově optimálních domů – Jak jednoduše navrhovat stavby na vyhláškou požadované nákladové optimum. Jak získat teplo ze Slunce i bez solárních kolektorů. Lze umístit okna až k líci fasády? Proč a kde stavbu izolovat a kde je to již zbytečné. Na které detaily si dát při provádění pozor pro úspěšný test vzduchotěsnosti?
  • Zásady navrhování a provádění střešní krytiny.
  • Vodorovné prutové konstrukce (překlady, průvlaky, věnce) – návrh a provádění. Řešení keramobetonových překladů pro rozpětí větší než 3 m. Jak správně určit optimální typ překladu (průvlaku).
  • Cihly plněné minerální vatou – Vata a voda, problém nebo zbytečná obava? Co všechno dokáží „vatovky“? Statika zdiva z cihel plněných vatou.
  • Praktická ukázka zdění cihel Porotherm T Profi Dryfix.
  • Akustika v praxi – detaily mezibytových stěn.
  • Technické konzultace a diskuse.
Místa a termíny konání
13. 1. 2015České BudějoviceClarion Congress Hotel
Pražská tř. 2306/14, České Budějovice
15. 1. 2015PrahaHotel STEP
Malletova 1141, Praha 9
20. 1. 2015OstravaDK Akord
nám. Slovenského nár. povstání 2012/1, Ostrava - Jih
22. 1. 2015BrnoBoby centrum Alfa a.s.
Sportovní 559/2A, Brno
26. 1. 2015PlzeňParkhotel Plzeň - kongresové centrum
U Borského parku 31, Plzeň
28. 1. 2015Hradec KrálovéKongresové centrum Aldis
Eliščino nábřeží 375/1, Hradec Králové

Pozvánka na Wienerberger fórum 2015Společnost Wienerberger chce být i nadále spolehlivým partnerem všem profesionálům ve stavebnictví. Toto tradiční setkání pořádáme díky velkému zájmu odborníků ve stavebnictví jak v České republice, tak i na Slovensku.

Připravena jsou atraktivní témata věnovaná cihlám Porotherm T Profi plněných minerální vatou, navrhování staveb s ohledem na statiku a akustiku budov a pálené střešní krytině Tondach.

Prostor budeme věnovat chybám na stavbách, se kterými se můžete setkat v praxi. Představíme doporučení jak chybám předcházet a jak si s nimi poradit přímo na stavbě.

Na setkání uvidíte i praktickou ukázku zdění cihel Porotherm T Profi plněných minerální vatou na zdicí lepidlo Porotherm Dryfix.extra. Vždy klademe důraz nejen na seznámení s technickým řešením detailů, ale především na jejich snadné provedení přímo na stavbě. Díky tomu budete moci využívat optimální návrhy řešení cihlových domů.

V rámci setkání Vás zveme i k tradičním neformálním konzultacím u rautového stolu s našimi odborníky.

Přihlaste se na Wienerberger fórum prostřednictvím formuláře.

Potřebujete poradit např. s vyplněním formuláře pro přihlášení na Wienerberger fórum? Využijte služeb našich zkušených operátorek na lince 844 111 123.

Pozvánka v PDF ke stažení

 

Datum: 11.12.2014
Autor: Bc. Jiří Novák
Organizace: Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


 
 

Aktuální články na ESTAV.czDo 3. ročníku České ceny za architekturu se přihlásilo 145 realizacíDveře bez rušivých detailů pro dokonalý interiérSpolečnost HELUZ byla oceněna na veletrhu ConecoNa chatě po zimě zkontrolujte navlhlé zásuvky či prodlužovací kabely