Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nový projekt KOTELNA PARK FÁZE II v Pražských Radlicích předcertifikován v BREEAM

Nová moderní budova je před-certifikována dle standardů BREEAM jako „Velmi dobrá“. Bude disponovat kancelářemi třídy „A“, otevíratelnými okny, chladicími trámy, sprinklery v celé budově apod.

Red Group s.r.o. v současné době dokončuje výstavbu velmi zajímavého projektu KOTELNA PARK FÁZE II v Pražských Radlicích. V této části Prahy vzniká další „office hub“, díky kterému se Smíchov a jeho okolí dynamicky mění. V našem případě doplníme Radlické údolí o moderní budovu, kterou máme před-certifikovanou dle standardů BREEAM jako „Velmi dobrou“.

Budova nabídne:

  • “A“ kancelářské prostory, které budou připraveny klientovi na klíč
  • Rozlehlá zahrada a terasa s krásným výhledem
  • Chladicí trámy a sprinklery v celé budově
  • Výborná viditelnost – možnost umístění loga na budovu
  • otevíratelná okna
  • Snížené podhledy se zabudovaným osvětlením
  • Zdvojené podlahy s boxy pro kabeláž
  • Klimatizované prostory s otevíratelnými okny
  • 24/7 recepce a ostraha budovy

Na návrhu projektu jsme pracovali spolu s renomovanými architekty Chapman Taylor a věříme, že po jejím dokončení v Q1/2020 se stane jednou z nejpůsobivějších moderních administrativních budov na Praze 5. Nyní jsou prostory za zaváděcí ceny, k nastěhování budou naše prostory k dispozici od Q2/2020.

Nový projekt KOTELNA PARK FÁZE II v Pražských Radlicích
Nový projekt KOTELNA PARK FÁZE II v Pražských Radlicích

Nový projekt KOTELNA PARK FÁZE II v Pražských Radlicích
Nový projekt KOTELNA PARK FÁZE II v Pražských Radlicích

Nový projekt KOTELNA PARK FÁZE II v Pražských Radlicích

Za budovou plánujeme velký privátní park (3300 m2), kde bude umístěno volejbalové hřiště, venkovní fitness, piknik zóna, lavičky atd. K dispozici bude pro naše nájemce také kantýna, kolárna, sprchy, podzemní parkoviště apod.
V docházkové vzdálenosti jsou další restaurace (Perfect Canteen, Sushi Time, Green Restaurant, Puzzle Salads, Fruitisimo aj.), obchody (např. Billa, Dr. Max, Teta Drogerie, pošta, Optika, obchod s vínem a tabákem, květinářství atd.) a další služby jako bankomaty, kadeřnictví, prádelna, bazén, fitness a wellness centrum aj.