Lacobel a Matelac 2020: nová paleta lakovaných skel AGC ukazuje cestu budoucího vývoje

Datum: 30.6.2016  |  Organizace: AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group  |  Firemní článek

Povzbuzena úspěchem, který zaznamenala s lakovanými skly pro interiérové nábytkářské aplikace, uvádí nyní AGC Glass Europe na trh dvojí škálu skel s názvem Lacobel a Matelac 2020. Tato rozšířená škála nyní nabízí stejný počet odstínů v matném i lesklém provedení. Nabízená rozšířená paleta barev zavádí standard pro nadcházející léta.

AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group
Sklářská 450
416 74 Teplice, Řetenice

tel.:417 50 11 11
e-mail:
web:www.YourGlass.com

Vyvážená škála

Pro výrobu skel Lacobel a Matelac se používá floatové sklo, rozdíl spočívá v tom, že Lacobel je sklo na jedné straně opatřené lakem, zatímco Matelac má na jedné straně lak a druhá strana je matovaná kyselinou. Dohromady nabízejí nekonečně rozmanité designové možnosti. Zmíněná dvojí škála s názvem Lacobel a Matelac 2020 obsahuje 20 módních odstínů v každém z obou provedení. Tato skla jsou předurčena k tomu, aby udávala směr minimálně do roku 2020, rozšiřují tvůrčí možnosti tím, že dovolují střídání matných a lesklých efektů a nabízejí kombinace, které jsou někdy tón v tónu (14 stejných odstínů) nebo jindy ve vzájemném kontrastu.

Škála 2020 byla navržena výhradně pro interiérové aplikace (na rozdíl od tepelně tvrzených skel Lacobel T a Matelac T) a propůjčí jak nábytku, tak i obkladu stěn sofistikovaný nádech.

 
Ghelamco arena
Ghelamco arena
Restaurant Lacobel Matelac 2020
Restaurant Lacobel Matelac 2020

Tři linie, které splní veškeré požadavky

Skla jsou k dispozici ve třech liniích – Classics, Trendies a Exclusives – Lacobel a Matelac lze úspěšně kombinovat s nejrůznějšími materiály jako je dřevo, kámen nebo kov. Linie Classics obsahuje nadčasové barvy, například White Soft a Black Classic. Linie Trendies zase představuje přírodní tóny, které jsou nyní módní, včetně odstínů typu Green Soft, Green Sage a Red Terracotta. A nakonec linie Exclusives tvořená stříbřitými, metalickými nebo jemně třpytivými barevnými odstíny, které nabízí výhradně AGC. Nejnovějším přírůstkem této linie jsou Lacobel Copper Metal a Lacobel Brown Starlight, které perfektně doplňuje Matelac Brown Walnut.

MyColour by Lacobel & Matelac*

AGC nabízí rovněž exkluzivní službu – „MyColour by Lacobel and Matelac“ – ta umožňuje architektům, designérům a výrobcům nábytku získat individuální barevné odstíny na objednávku v objemu minimálně 200 m2. Mohou tak vytvářet obklady stěn nebo nábytek jedinečného barevného odstínu, který se perfektně hodí pro jejich koncepci nebo určitou značku.

* Není k dispozici pro transparentní nebo metalické barvy.Barva na míru


Jak napovídá už samotný název, MyColour by Lacobel/Matelac poskytuje zákazníkům tvůrčí svobodu tím, že si sami mohou zvolit a navrhnout vlastní barevný odstín. Tato služba umožňuje zhotovit barvu na míru v závislosti na individuálních požadavcích na design nebo vyjádření podnikové identity. Díky tomuto speciálnímu nástroji si nyní můžete objednat sklo Lacobel/Matelac v barvě, kterou si vyberete.

Výhody

  • Služba založená na požadavcích zákazníka.
  • Je k dispozici také pro provedení SAFE (+).

Krátké dodací lhůty

  • jeden týden pro zaslání výchozího testovacího vzorku
  • čtyři týdny pro vyřízení objednávky

Jak objednávat

Kontaktujte svého obchodního zástupce AGC. Požadovanou barvu lze zadat dvěma způsoby:

  • Dle kódu barvy RAL nebo Pantone (pokud ji znáte).
  • Můžete předat vzorek (kousek látky, papíru nebo jiného podkladu) zástupci AGC, který zajistí výrobu vzorku lakovaného skla v barvě, kterou si přejete použít. Pokud je testovací vzorek v souladu s vašimi požadavky, bude zadáno jako objednávka s uvedením referenčního označení laku.

Navštivte naše internetové stránky: www.agc-glass.eu (stránky společnosti) nebo www.yourglass.com (produkty pro stavebnictví a interiérový design).

Lacobel 20-20 – colour range
Lacobel 20-20 – colour range
Matelac 20-20 – colour range
Matelac 20-20 – colour range

 

Datum: 30.6.2016
Organizace: AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC GroupSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


 
 

Aktuální články na ESTAV.czAku-hřebíkovačky HITACHI Power Tools přinášejí volnost bez hadic a kompresorů„Soutěž o nejlepší projekt“ pro studenty od společnosti Wienerberger má své vítězeJak utlumit hluk ze stavebních prací? Postavte si stan!Na Vysočině přibylo do června 671 bytů, meziročně o 60 % více