Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Než začnete stavět, inspirujte se katalogem Stavebnin DEK

Stavebniny DEK teprve před pár týdny vydaly katalog pro rok 2016, ale už nyní je jisté, že i v letošním roce se mu mezi stavebníky dostane zasloužené pozornosti. Obsáhlý katalog přináší na více než 700 stranách ověřená konstrukční řešení pro všechny fáze stavby: od základů přes střechu až po úpravy kolem domu, celkem ve více než 130 konstrukcích, skladbách a systémech.


Nedílnou součástí každého řešení je přehledná 3D vizualizace, která dokonale vyobrazuje řešení konstrukce nejen v ploše, ale hlavně v detailech.

Každá z vizualizací je doplněna o konkrétní spolehlivě fungující produkty vhodné pro dané řešení. Samozřejmostí jsou další technické informace pro zpracování produktů a také reálné ceny, za které je lze ve Stavebninách DEK pořídit.

 
115-01

S katalogem Stavebnin DEK chybu neuděláte

Zajímavou a také oceňovanou součástí katalogu Stavebnin DEK jsou praktické poznatky techniků Atelieru DEK z přípravných fází při projektování a reálných zkušeností z realizace zprostředkované v podobě technických rad a tipů a doplňujících tabulek.

Spotřeba

Obchodní tým Stavebnin DEK provedl u všech skladeb podrobné kalkulace a doplnil skladby nejen o ceny za m2, ale také o možnost snadno využít číslo dané konstrukce k on-line výpočtu potřebného množství s možností přímé objednávky nebo poptávky.

Většina skladeb má k dispozici vlastní on-line kalkulátor DEKSMART. Kalkulátory fungují tak, že u každé skladby je v katalogu zadané číslo (např. 115-01 pro základovou desku viz obr. výše). Toto číslo stačí zadat na stránkách https://www.dek.cz/konfigurator-rozcestnik/ do kalkulátoru a na základě zadaných rozměrů získá uživatel výpis materiálu včetně potřebného množství a cen.

Kalkulátor

Katalog pamatuje na všechno

Pro fázi realizace je katalog doplněn o další neméně důležité kapitoly. Kapitola Nářadí a nástroje obsahuje výčet strojů a nářadí, které lze na pobočkách Stavebnin DEK zakoupit. Každého, kdo nechce stroje nebo nářadí kupovat, pak jistě potěší široká nabídka Půjčoven strojů a nářadí Stavebnin DEK – reprezentační vzorek strojů k zapůjčení je rovněž součástí katalogu, přehledně seřazený po jednotlivých fázích stavby.

Nářadí

Nedílnou součástí katalogu je kapitola Návrh a kontrola stavby, v níž je uveden rozsah odborných služeb Atelieru DEK, které lze využít nejen v průběhu stavby, ale také při kontrole novostaveb či starších objektů.

Termografie

Stavebniny DEK se nabídkou komplexních služeb i vysokou kulturou prodeje na svých prémiových pobočkách vymykají běžnému standardu a katalog Stavebnin DEK jen potvrzuje úsilí společnosti přinášet svým zákazníkům nejlepší služby v oblasti distribuce stavebních materiálů a jejich správného použití.

720 stran nápadů, rad a doporučení zdarma

Katalog Stavebnin DEK je ZDARMA k dispozici na všech pobočkách Stavebnin DEK. Je také možné ho stáhnout na stránkách https://www.dek.cz/katalog/.


Stavebniny DEK
logo Stavebniny DEK

Stavebniny DEK a.s. jsou největší společností českého holdingu DEK a.s., zabývajícího se dodávkami materiálů a služeb pro stavebnictví a výrobou stavebních materiálů. Společnost se od počátku zaměřuje na vysokou odbornost ve výběru optimálních stavebních ...