Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Wienerberger představuje revoluční konfigurátor rodinných domů

Jedinečnou možnost zhmotnit si snadno a rychle představy o vysněném domě a získat i reálný pohled na cenu zamýšlené stavby – to nabízí malým soukromým investorům revoluční konfigurátor samostatně stojících rodinných domů.

Pouhý rok a půl trvala cesta od prvních myšlenek k hotovému nástroji, který nemá na českém trhu konkurenci. „Snažili jsme se nabídnout zase o něco více, než je běžné. Přijít s řešením, které bude nejen hezké, ale bude i skutečnou pomocí. A věříme, že si stavebníci náš konfigurátor brzy oblíbí“ říká generální ředitel společnosti Wienerberger Kamil Jeřábek.

Na začátku takřka všech úvah o budoucí stavbě jsou zpravidla tři základní body – vzhled, dispozice a cena. Pro laika je přitom velmi složité vidět je všechny najednou a reálně. „Když investor přemýšlí o svém domě, většinou ví, kolik chce nebo může investovat a má základní představu, jak by jeho dům mohl vypadat. Málokdy ale jde do větších detailů. Jinými slovy, neřeší konkrétní materiály, ale počet místností a celkový vzhled. Reálnou představu o možnostech a cenách už většinou nemá,“ říká Daniel Uskokovič, manažer programu Wienerberger e4 dům, který stál u zrodu nápadu dát prvotnímu uvažování investorů reálné základy.

Na projektu Wienerberger úzce spolupracoval se společností ÚRS, která je zdrojem materiálových a cenových vstupů pro rozpočtáře drtivé většiny stavebních firem. To umožnilo zařadit do konfigurátoru širokou paletu produktů s cenami vždy aktuálními. A vedle značek z rodiny Wienerberger, tedy Porotherm, Tondach, Terca či Semmelrock, se zapojili i lídři ve svých segmentech, například Baumit, Vekra, Velux či Schiedel. Všichni jsou zárukou kvality.

Konfigurátor vašeho vysněného rodinného domu


Wienerberger s.r.o.
logo Wienerberger s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme cihelné bloky POROTHERM pro vnější a vnitřní zdivo včetně broušených cihel Profi, impregnované cihelné broušené bloky s minerální izolací POROTHERM TS Profi, keramobetonové překlady, keramické polomontované stropy, malty, omítky, dále ...

 
 
Reklama