Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Milán bude po dobu čtyř dnů v centru pozornosti stavebních firem a architektů

Datum: 18.12.2018 02:34  |  Organizace: Česká agentura na podporu obchodu / CzechTrade  |  Firemní zpráva

Veletrh MADEexpo je mezinárodní událostí na poli stavebních technologií, systémů, materiálů, strojů, architektury i interiérového designu. CzechTrade připravuje pro české vystavovatele společnou účast.

Česká agentura na podporu obchodu / CzechTrade
Dittrichova 1968/21
128 01 Praha 2

tel.:800 133 331, 224 907 576 - Klientské centrum pro export
e-mail:
web:www.czechtrade.cz
Milán bude po dobu čtyř dnů v centru pozornosti stavebních firem a architektů

Italský trh s obytnými nemovitostmi v roce 2017 meziročně vzrostl o 4,9 % a trend pokračuje i letos. Bylo zrekonstruováno na 540 tisíc domů. Po více než desetiletém poklesu dochází k obratu a oživení nejen stavby nových bytů, ale i nebytových prostor.

Hlavními hnacími silami růstu jsou především rozvoj měst na severu Itálie či pobídky pro energetickou účinnost a obnovu měst. Roste také výstavba obytných a komerčních staveb, které jsou odolné proti zemětřesení. Po tragickém pádu mostu Morandi v Janově vláda zvažuje velké investice do revitalizace dopravních staveb. Dále letos Ministerstvo infrastruktury přidělilo krajským úřadům 321 milionů euro na rekonstrukci a obnovu veřejných budov.

Agentura CzechTrade zařadila stavební veletrh MADEexpo 2019 mezi podporované akce, na kterých bude zajištěna společná expozice českých firem. Účastníci mohou také využít služeb, jako oslovení italských obchodních partnerů s cílem podchytit zájem o setkání, osobní asistenci během veletrhu apod.

MADEexpo je nejvýznamnějším stavebním veletrhem na Apeninském poloostrovu a mezi odbornou veřejností má pevné postavení. Ve čtyřech specializovaných salonech se představí více než 1400 vystavovatelů. Veletrh se koná ve dnech 13.-16. března 2019 v Miláně. Zájemci o firemní prezentaci najdou více informací v Kalendáři akcí na webu agentury CzechTrade.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Cílené zneužívání známého názvu firmy v názvu konkurenčního produktu je trestné, ilustrační foto redakce

Češi zaměňují názvy produktů za značky. Nejčastěji v oblasti stavebnictví

19.5. 1:04   České firmy se potýkají s neznalostí zákazníků, kteří poptávají jejich produkty pod názvem konkurence. V případě, že používá k označení produktu název cizí značky spotřebitel, k žádnému porušení zákona nedochází. více >>>

Výběrové řízení na přístavbu originální dřevostavby

26.4. 04:00   Přístavba sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM. Projekt originální atypické dřevostavby oceněn cenou Young Architect Award. Přihlaste se! Probíhá od 15. 4. do 6. 5. 2019 (konec lhůty pro podání). více >>> (Portus Praha, z.ú.)

Nápadité dělicí stěny, mobilní příčky, předěly, paravány, japonské stěny – 1. část

24.4.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Seriál, který nám osvětlí možnosti předělů, příček, polopříček a systémů k vytyčení prostor s daným účelem, segmentování velkých místností a oddělení jejich funkcí. Rozdělení těchto prvků je rozmanité, od ryze účelných a jednoduchých řešení, až po moderní digitální sofistikované systémy řešení IoT.

EET pro řemeslníky nabírá zpoždění

19.4. 2:46   Od června 2019 měli své tržby elektronicky evidovat také řemeslníci. Zatím se tak ale nestalo. více >>>

Nové administrativní centrum Lesů České republiky

17.4.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Návrh brněnského architektonického studia Chybik+Kristof Architects & Urban Designers zvítězil v druhém kole mezinárodní architektonické soutěže na nové administrativní centrum Lesů ČR v Hradci Králové.

Témata 2019

technická podpora výrobců

Doporučujeme

Spolupracujeme

logo Stavební veletrh Brno
logo PSM CZ
logo SUSO
logo CTI