Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Trvalá práce na zimu pro zedníky, malíře a další živnostníky či menší stavební firmy

Klinosan je systém, který trvale řeší problémy s plísněmi. Aby bylo jeho použití pro zákazníky co nejpříjemnější, hledáme spolehlivé partnery po celé ČR, kteří by jej zákazníkům aplikovali.

Trvalá práce na zimu pro zedníky, malíře a další živnostníky či menší stavební firmy

Realizace Klinosanu není složitá a obnáší v praxi 4 základní kroky: 1. Zahubení plísní na povrchu postřikem KLINOSAN Restart (tento krok si většinou udělá zákazník sám večer před aplikací) 2. Odstranění plesnivé malby - oškrábání malby/štuku na místech, kam bude aplikována Klinosan stěrka 3. Aplikace KLINOSAN stěrky - míchání a natažení KLINOSAN stěrky není složitější než aplikace jakékoliv jiné stěrky či omítky 4. Malování speciálními barvami KLINOSAN Color - záleží na zákazníkovi, zda nechá KLINOSAN stěrku bez dalšího ošetření nebo zda si zvolí ještě nátěr barvou KLINOSAN Color.

CO VÁM NABÍZÍME?

  • předání poptávek od zákazníků z vašeho regionu
  • silnou servisní podporu - vysvětlíme vám, jak systém funguje, proškolíme vás v aplikaci, jsme vám k dispozici v případě jakýchkoliv dotazů
  • exkluzivní nákupní podmínky ve stavebninách ve vašem regionu
  • bezkonkurenční produkty, které trvale a bez chemie vyřeší plísně, se kterými bojuje 20% domácností
  • marketingovou podporu - reklamní materiály pro zákazníky, zázemí stabilní společnosti, která ručí za to, že to opravdu funguje (zákazníci získávají 5 let záruku s garancí vrácení peněz, pokud by se plísně znovu objevily)

CO OČEKÁVÁME?

  • že máte zkušenost s natahováním stěrky na zdivo a s vymalováním běžnými malířskými barvami
  • že máte i své zákazníky, kterým můžete tuto službu nabídnout
  • PEČLIVĚ ODVEDENOU PRÁCI, NA JEJÍMŽ KONCI JE SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK :)

MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI? Napište nám na info@klinosan.cz nebo zavolejte na 602 319 390.

Realsan Group, SE
logo Realsan Group, SE

RealSan Group se specializuje na dodávky produktů a technologií pro sanace vlhkého zdiva a hydroizolace. Provádíme stavebně technické průzkumy, posudky, analýzy a navrhujeme optimální řešení pro komplexní sanaci vlhkého zdiva podle nejnovějších vědeckých ...

 
 
Reklama