Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Letní škola architektury a stavebnictví 2018

Katedra architektury Fakulty stavební ČVUT v Praze ve spolupráci s Omnium z. s. a Památkovou komorou ČR pořádá 3. ročník Letní školy architektury a stavitelství.

Tentokrát připomene období první republiky a jeho odkaz. Seminář a následný workshop se koná od 27. 8. do 31. 8. 2018.

"Připomeneme si období první republiky a jeho odkaz. V duchu dobré tradice se výchozím tématem budeme inspirovat a rozvíjet jej až do dnešních problémů či budoucích výhledů. Letní škola je otevřena úplně všem: studentům středních a vysokých škol, pedagogům, úředníkům, odborníkům i laikům, … ale hlavně nadšencům a fandům architektury a stavitelství," zvou na akci, která právě dnes začíná, pořadatelé. "Sledujte nás i na facebooku," dodávají.

Program je koncipován do pěti pracovních dní v termínu 27. 8. – 31. 8. 2018 v kombinaci teoretických poznatků a tvůrčího workshopu. V pondělí a v úterý jsou připraveny populárně naučné přednášky, které se dotknou zajímavých témat spojených s hlavním motivem letní školy, na středu je přichystán výlet, ve čtvrtek a v pátek tvůrčí workshop. Účastnit se lze pouze teoretické části (pondělí až středa) nebo celé letní školy (od pondělí do pátku). Podrobný rozpis na stránkách Letní školy architektury.

 
 
Reklama