Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Inteligentni Termostat HeatMiser NEO

Datum: 25.6.2018 4:06  |  Autor: Roman Vala  |  Organizace: Zdravé Vytápění  |  Firemní zpráva

Vytápění se v průměrné domácnosti podílí na účtech za energie 60 %. Topná soustava se dá řídit mnoha způsoby. Pro samotného uživatele je hlavně důležité jak systém umí to, co od něj očekává.

Zdravé Vytápění
Bakešova 27
66444 Ořechov

tel.:+420 731 27 26 27
e-mail:
web:www.zdravevytapeni.cz

Inteligentni Termostat HeatMiser NEO

Jak vybrat ten správný termostat právě pro Vás?

Specializujeme se na moderní řešení pro vytápění. Nabízíme jednoduchý, WiFi termostat i plně inteligentní řešení? Každý máme jiné představy. Nabízíme řešení, ktermu věříme. Kvalitní, funkční a ověřený produkt, který bychom si sami dali do domu.

Se systémem NEO máme řešení pro každého

Jednoduchý termostat pro každou místnost, kde si na ovladacím panelu nastavíte požadovanou teplotu. Samoučící funkce „Self Learning Preheat“, která si "osahá" každou místnost a zapne topení vždy s předstihem tak, aby jste v nastavený čas již meli příjemně vytopeno (běžně termostaty v nastavený čas teprve začínají topit !)

Centrální termostat s velkým barevným displejem s dotykovým ovládáním. Ovládá všech místností, monitoruje spotřebu, umožňuje centralní vypnutí před dovolenou či přepnutí topení při party, která trvá déle apod.

Možnost topení ovládat na dálku z telefonu nebo tabletu.

Dobrý dosah signálu díky technologii MESH. Systém má centrální bránu, vlastní protokol a každý termostat funguje jako opakovač signálu. Nepotřebujete WiFi pokrytí úplně všude tak, jak je tomu u běžných WiFi termostatů.

Trvanlivý design – termostaty nejsou spotřební zboží. Měli by nám sloužit mnoho let.

Více informací ZDE

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Panorama Prahy © adidaniel - Fotolia.com

Architekt Pleskot: Velký koncertní sál Praha nutně potřebuje

10.11.2018 | ČTK, redakce
Praha potřebuje postavit velký koncertní sál, ve kterém by mohla účinkovat například velká filharmonická tělesa. Je třeba vyvracet mýty, že Obecní dům a Rudolfinum Praze stačí. V rozhovoru s novináři to řekl člen Sdružení pro architekturu a rozvoj, architekt Josef Pleskot.

Výstava Bytová show zve na přednášky o konceptech bydlení

7.11. 05:00   23. výstava nábytku, interiérů a bytových doplňků se uskuteční v Hradci Králové od 8. do 11. listopadu 2018. Návštěvníci se budou moci seznámit s materiály pro výrobu, různými styly a trendy v bydlení. více >>> (Bytová show)
 
 

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu, děláte PENB nebo audit? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška