Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Inteligentni Termostat HeatMiser NEO

Datum: 25.6.2018 4:06  |  Autor: Roman Vala  |  Organizace: Zdravé Vytápění  |  Firemní zpráva

Vytápění se v průměrné domácnosti podílí na účtech za energie 60 %. Topná soustava se dá řídit mnoha způsoby. Pro samotného uživatele je hlavně důležité jak systém umí to, co od něj očekává.

Zdravé Vytápění
Bakešova 27
66444 Ořechov

tel.:+420 731 27 26 27
e-mail:
web:www.zdravevytapeni.cz

Inteligentni Termostat HeatMiser NEO

Jak vybrat ten správný termostat právě pro Vás?

Specializujeme se na moderní řešení pro vytápění. Nabízíme jednoduchý, WiFi termostat i plně inteligentní řešení? Každý máme jiné představy. Nabízíme řešení, ktermu věříme. Kvalitní, funkční a ověřený produkt, který bychom si sami dali do domu.

Se systémem NEO máme řešení pro každého

Jednoduchý termostat pro každou místnost, kde si na ovladacím panelu nastavíte požadovanou teplotu. Samoučící funkce „Self Learning Preheat“, která si "osahá" každou místnost a zapne topení vždy s předstihem tak, aby jste v nastavený čas již meli příjemně vytopeno (běžně termostaty v nastavený čas teprve začínají topit !)

Centrální termostat s velkým barevným displejem s dotykovým ovládáním. Ovládá všech místností, monitoruje spotřebu, umožňuje centralní vypnutí před dovolenou či přepnutí topení při party, která trvá déle apod.

Možnost topení ovládat na dálku z telefonu nebo tabletu.

Dobrý dosah signálu díky technologii MESH. Systém má centrální bránu, vlastní protokol a každý termostat funguje jako opakovač signálu. Nepotřebujete WiFi pokrytí úplně všude tak, jak je tomu u běžných WiFi termostatů.

Trvanlivý design – termostaty nejsou spotřební zboží. Měli by nám sloužit mnoho let.

Více informací ZDE

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Novela OZ - k úpravám v otázkách vlastnictví bytů

18.2. 8:55   Díky novele dojde k úpravám v otázkách vlastnictví bytů, které komplikují například situaci při prodeji. Návrh teď míří do Poslanecké sněmovny ČR. více >>>

Obecný a bezplatný přístup k normám

18.2. 8:46   Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR schválila jasný požadavek na Vládu ČR, aby zajistila obecný a bezplatný přístup k normám. více >>>

V Komárově roste unikátní ekologický areál ve spolupráci s Nadací Veronica

16.2.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Na 13 tisících metrech roste na ulici Svatopetrské unikátní areál s ekologickými a úspornými technologiemi. Nájemníci zde naleznou kanceláře, sklady, prostory pro lehkou výrobu, vývojové a inovační centrum, obchody i byty. Projekt společnosti Top-in.cz vznikl ve spolupráci s brněnskou Nadací Veronica.
Ilustrační obrázek © tsach - Fotolia.com

Realitní trh: Návrh stavebního zákona je krok správným směrem

14.2. 01:01   Návrh nového stavebního zákona je krok správným směrem. Měl by pomoci velkým investorům i občanům, mohl by také vyřešit současnou kritickou situaci na bytovém trhu. více >>>

Český otisk organické architektury ve Španělsku

14.2.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Neskutečná realizace vily v El Palol ve Španělsku je prací studia ARC akademického architekta Oldřicha Hozmana. Vila je nádhernou ukázkou organické architektury. Dům je nízkoenergetická dřevostavba navazující na stávající budovy kláštera. Je navržen ze zdravých přírodních ekologických materiálů.