Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Vratové systémy
Archiv článků od 8.10.2009 do 30.9.2013

zadejte vlastní článek

zpět na aktuální články

30.9.2013
OKENTĚS, spol.s r.o.

Společnost OKENTĚS, spol. s r.o. pro vás připravila nový Katalog 2013/2014 s platností od 5. 10. 2013. Zaregistrovaným partnerům pošleme zdarma katalog automaticky. Nové zájemce prosíme, aby si zaslání Katalogu vyžádali na našich stránkách www.okentes.cz.

Protipovodňové a protipožární vrata pro Národní divadlo
23.3.2013
JaP-Jacina, s.r.o.

Výhodou těchto vrat a uzávěrů je jejich použitelnost jako standardních vrat pro normální uzavření, případně uzamčení prostoru. Dále pak možnost automatického provozu nejen při otevírání a zavírání, ale také při detekci a následném nafukování těsnění i dlouhodobém udržování vodotěsnosti.

Speciální vrata pro ochranu majetku před vodou a ohněm
15.3.2013
JaP-Jacina s.r.o.

Systém s ochranou utěsnění proti vodě je řešen v oblasti zatěsnění stavebních otvorů, zejména pak pro vrata i dveře. Rozhodujícím aspektem by však vždy měla být výška vodního sloupce, která může na zábranu působit a další požadavky na funkci zábrany uzavíraného otvoru v době, kdy není třeba těsnění.

18.2.2013
OKENTĚS, spol.s r.o.

Přední pozici společnosti OKENTĚS na trhu v oblasti těsnících prvků, tmelů, PUR pěn a kování dokladuje každoročně vydávaný Katalog (256 stran). Z pozice hlavního dodavatele silikonového těsnění Sillen a předního distributora 14 zahraničních partnerů / výrobců zajišťujeme cenové a technické informace pro naše klienty z oblasti výroby, montáže a obchodu.

garážová vrata, průmyslová vrata, okenní rolety a mříže
3.3.2012
redakce, Alupra®spol. s r.o.

Společnost Alupra spol. s r.o. se zabývá výrobou a montáží předokenních rolet, garážových a průmyslových vrat všech typů, rolovacích mříží, vjezdových bran a dalších parkovacích systémů. O počátcích podnikání, strategii firmy a vývoji v oboru čtěte v rozhovoru s Mgr. Ivo Hrdličkou, jednatelem společnosti Alupra spol. s r.o.

30.12.2011
Alupra®spol. s r.o.

Již od nepaměti byla ochrana osobního majetku prioritou pro každého dobrého hospodáře. V dnešní neklidné době se na tomto stavu bohužel nic nemění, ba dokonce je na ni kladen velký důraz. Díky stále se zdokonalujícím technologiím a výrobní postupům je alespoň výběr bezpečnostních prvků snadnější a dostupnější.

16.12.2011
Alupra®spol. s r.o.

Firma Alupra je společnost s 20letou tradicí. Od počátku se zabýváme výrobou a montáží předokenních rolet, garážových a průmyslových vrat všech typů, rolovacích mříží, vjezdových bran a dalších parkovacích systémů. V roce 2010 jsme rozšířili nabídku o venkovní žaluzie a markýzy.

27.5.2010
Deceuninck, spol. s r.o., Petr Sýs

Okna Deceuninck - tepelněizolační vlastnosti, spárová průvzdušnost, povrchová teplota, doporučené hodnoty tepelné prostupnosti U, program Zelená úsporám. Vývoj a aplikace nových technologií v oblasti materiálů použitých na výrobu profilů nebo skel. Novinka Zendow+ a Inoutic Prestige pro pasivní domy.

8.10.2009
Stavokonzult

Seznámení s novinkami a vývojem v konstrukcích otvorových výplní, stav přípravy normových dokumentů souvisejících se zabudováním oken do stavby a povinné značení CE jsou hlavními tématy letošního IV. ročníku celostátní odborné konference Otvorové výplně stavebních konstrukcí, která se uskuteční 20. - 21. října v Hradci Králové.


zpět na aktuální články
 
 
Reklama