Řešení ploch kolem venkovních a vnitřních bazénů

Datum: 6.6.2013  |  Organizace: CONDECOR Construction a.s.  |  Firemní článek

CONDECOR Construction a.s.
Veveří 210
664 81 Ostrovačice

tel.:546 443 160 - 2
e-mail:
web:www.condecor.cz

Neodmyslitelnou součástí venkovních a vnitřních bazénů je jejich okolní plocha, která má splňovat více funkcí. Musí být trvanlivá, odolávat povětrnostním vlivům, zvýšenému zatížení způsobenému stojící vodou atd. Současně však tato plocha musí dotvářet odpovídající estetický rámec k různě tvarovaným bazénům.

 

Velmi dobrou volbou realizace plochy kolem bazénu je dekorativní ražený beton CONDECOR. Ražené dekorativní betony CONDECOR umí věrně imitovat přírodní materiály jako je kámen, břidlice, cihla i dřevo jak tvarově tak barevně.

 

Plochy z raženého betonu nejsou limitovány žádným tvarem, vytváří se přímo na místě a jejich tvar je určen tvarovaným bedněním dle požadavku majitele bazénu. Velkou výhodou systému je jeho zakončení směrem k okraji bazénu, tento lem dokáže z velké části splnit váš estetický požadavek. Tvoří tak zcela nenásilný přechod k vodě v bazénu.

Ražené betonové dlažby jsou protiskluzné, velmi snadno udržovatelné a jejich životnost je prakticky neomezená, je dána životností betonu samotného.

 

Hledáte-li vhodný materiál pro okolní stěny, můžete využít obdobnou technologii – dekorativní ražená omítka také věrně imituje přírodniny a k dekorativnímu betonu se výborně hodí.

 

Realizace plochy kolem bazénu systémem Condecor je poměrně snadná, rychlá a cenově dostupná.

Na internetových stránkách Condecor najdete příklady realizací.

Bližší informace najdete na www.condecor.cz.

 

Datum: 6.6.2013
Organizace: CONDECOR Construction a.s.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


 
 

Aktuální články na ESTAV.czStát chce půjčit mladým rodinám na bydlení až dva miliony korunDo 3. ročníku České ceny za architekturu se přihlásilo 145 realizacíDveře bez rušivých detailů pro dokonalý interiérSpolečnost HELUZ byla oceněna na veletrhu Coneco