Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
financování oprav
rekonstrukci kotelny
úspory energií
větrání
registrace
Rekonstrukce a provoz bytových domů
Motto: Nové povinnosti k elektromobilitě a vyúčtování vody a tepla.
Zdroje financí z nových dotací.
středa 3. 11. 2021
Praha
registrace
Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Podlahy, příčky a povrchy
Archiv zpráv od 11.3.2020 do 25.6.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

23.6.2020
WPC - Woodplastic a.s.

Terasy od WPC – WoodPlastic patří ke světové špičce. Důvodů, proč zájemci z více než 30 zemí preferují wpc prkna z Bukovan, je celá řada - technologie výroby, odolnost, vzhled a kvalitní servis.

5.6.2020
AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem

Ideální volba pro vytápění novostaveb a nízkoenergetických domů s podlahovým vytápěním.

27.5.2020
WPC - Woodplastic a.s.

Na terasu kolem bazénu jsou kladeny vyšší nároky jak z hlediska odolnosti, tak i bezpečnosti. Veškeré požadavky na funkčnost a atraktivitu prostoru dokážou uspokojit české terasy od WPC – WoodPlastic.

18.5.2020
JAP FUTURE s.r.o.

Chcete vyzkoušet originální barvu či materiál stěny, ale bojíte se, že to nebude to pravé? A navíc vás s touto úpravou čeká hodně práce? Pak vyzkoušejte jednoduché řešení – obkladový systém, který změnu svého povrchu umožní se šroubovákem v ruce a bez zbytečného bourání, prachu a špíny.

11.5.2020
Lias Vintířov, LSM, k. s.

Správně zvolená a osázená okrasná stěna může zcela proměnit tvář jinak fádního kusu zahrady. Vyberte si tu pravou z nabídky LiaStone. Nahlédněte do katalogu svahových tvárnic.

28.4.2020
WPC - Woodplastic a.s.

Rodinný dům v brněnské ulici Pod Mniší horou je na první pohled originální. Společnost WPC – WoodPlastic stála před výzvou, jak co nejlépe propojit jednotlivé prvky exteriéru do harmonického celku.

13.4.2020
Silvadec

Léto se blíží a posedávat venku namísto uvnitř je čím dál lákavější. Mnoho lidí proto zvažuje výstavbu terasy. Většina ale trpí mylnou představou, že přírodní dřevo je ten nejlepší materiál, co mohou pro podlahy teras zvolit. Ve skutečnosti existuje mnoho dobrých důvodů, proč je kompozitní dřevo, známé také jako „vyrobené dřevo“ skvělou volbou.

8.4.2020
Thomsit

Značka Thomsit není v podlahářské branži žádnou novinkou. Thomsit byl založen před téměř 75 lety v Německu, od roku 2017 je součástí skupiny PCI a od roku 2020 je opět v České republice!

7.4.2020
Mirel Vratimov a.s.

Při stavbě komfortního bydlení je důležité dbát nejen na zaizolování fasád, ale také na odizolování podlah. Vhodná podlahová izolace zajišťuje významné úspory tepla, prodlužuje životnost podlah a snižuje náklady na vytápění.

6.4.2020
Dennert Baustoffwelt GmbH&Co. KG

Příjemná, komfortní pokojová teplota i v létě. Klimatizace místností je především v soukromých domech stále ještě drahou, spíše luxusní záležitostí.

2.4.2020
Silvadec

Francouzská firma Silvadec, přední výrobce a dodavatel kompozitních dřev v Evropě, přichází v roce 2020 s několika novinkami. Kromě širších prken Atmosphere, vylepšených výrobních procesů a nového barevného odstínu je to také spolupráce s největším českým prodejcem podlahových krytin Supellex.

1.4.2020
TZB PRO s.r.o.

Při dodávání a realizacích vzduchotechniky, kanalizací a vodovodů je vhodné mít po ruce odborníka, který provede i doprovodné interiérové práce. Když budete mít jednoho dodavatele, máte také větší přehled a jednodušší záruku na odvedené práce.

31.3.2020
BEST, a.s.

Hledáte kvalitní terasovou, zámkovou, zatravňovací či velkoformátovou dlažbu? Vsaďte na produkty společnosti BEST, která je již více než 30 let jedničkou na trhu, a vyberte si z tisíce variant dlažeb a dalších prvků pro zahradní architekturu.

11.3.2020
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

Epoxidová podlaha skýtá celou řadu výhod nejen při aplikaci, ale také při samotném užívání. Z těchto výhod jmenujme zejména jejich ekonomickou a časově méně náročnou aplikaci, žádné spáry, snadnou údržbu a výbornou mechanickou i chemickou odolnost.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama