Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
financování oprav
rekonstrukci kotelny
úspory energií
větrání
registrace
Rekonstrukce a provoz bytových domů
Motto: Nové povinnosti k elektromobilitě a vyúčtování vody a tepla.
Zdroje financí z nových dotací.
středa 3. 11. 2021
Praha
registrace
Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Podlahy, příčky a povrchy
Archiv zpráv od 15.10.2020 do 21.11.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

21.11.2020
BEST, a.s.

Plánujete pokládku nové dlažby a nejste si jistí, jakou barvu a typ vybrat? Díky aplikaci BEST Visio se můžete stát architektem a virtuálním dlaždičem v jedné osobě.

17.11.2020
Mirel Vratimov a.s.

MIRELON® je synonymem pro kvalitní pěnový polyethylen. Věděli jste ale, že MIRELON® je česká značka? Pěnový polyethylen MIRELON® vyrábí už přes 30 let společnost Mirel Vratimov a.s.

12.11.2020
JAP FUTURE s.r.o.

Zavázali jsme se dodávat našim zákazníkům produkty nejvyšší kvality a nápaditého designu. Spojením těchto kritérií vznikají účelné produkty, ale také unikátní doplňky do interiéru. To vše díky inovativnímu designu, pečlivému řemeslnému zpracování a důmyslnému technickému řešení.

10.11.2020
STARWORK z lana cokoliv s.r.o.

Starwork dokončili rekonstrukci památkově chráněné prvorepublikové vily na pražských Vinohradech. Rondokubistické rodinné vily v ulici Na Šafránce jsou dílem architekta Františka Alberta Libry.

10.11.2020
James Hardie Europe GmbH, o.s.

V kompletně rekonstruované devítipodlažní budově Rezidence Hradební v Ústí nad Labem, kde po přestavbě vznikly administrativní prostory a téměř sedm desítek nájemní bytů, byly všechny dělící konstrukce provedeny ze sádrovláknitých desek fermacellTM tloušťky 12,5 mm.

9.11.2020
Supellex - svět podlah s.r.o.

Velkosklad Supellexu v pražských Letňanech nabízí rolové PVC, které si mohou zákazníci nechat uříznout na míru a rovnou odvézt domů.

5.11.2020
JAP FUTURE s.r.o.

Firma JAP FUTURE nabízí ve svém sortimentu několik typů protipožárních stahovacích půdních schodů. Dokázali jsme spojit estetickou stránku s ryze praktickou. Zajišťujeme tak stylové interiérové řešení přístupu do půdních prostor, které je kvalitní, odolné a bezpečné.

5.11.2020
ADLER Česko s.r.o.

Oleje přesvědčí milovníky dřeva svým přírodním, matným povrchem a sametovým vzhledem – jen kdyby nebyly takové choulostivé! ADLER nyní nabízí inovativní řešení tohoto problému: nový olej Legno Dura-Öl!

4.11.2020
Baumit, spol. s r.o.

Balkon, terasa, renovace starých obkladů nebo podlaha s podlahovým vytápěním? Ucelený certifikovaný systém pro lepení obkladů a dlažeb Baumit Baumacol plně vyhovuje vysokým nárokům na realizaci v interiéru i exteriéru při rekonstrukčních pracích, stejně jako u novostaveb.

3.11.2020
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips

I suchá výstavba si rozumí s vlhkem. A to i v případě prostor s extrémní vlhkostí jako jsou bazény, vývařovny nebo prádelny. Pro tyto prostory s vysokým rizikem plísní je vhodná deska Glasroc H.

1.11.2020
Baumit, spol. s r.o.

Průvodce revitalizací bytových domů vás provede jednotlivými kroky revitalizace od první myšlenky a záměru až po finální realizaci. Pojďme si představit jednotlivé kroky této služby s Ing. Tomášem Turkem, manažerem pro klíčové zákazníky společnosti Baumit.

31.10.2020
AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

Jedná se o exkluzivní službu AGC, která zákazníkům umožňuje objednat nestandardní lakované sklo v provedení Lacobel (lesklý povrch) nebo Matelac (matný povrch) na základě jejich konkrétních požadavků na barvu.

29.10.2020
INSOWOOL s.r.o.

Připevňování dřevovláknitých desek Pavatex na nosnou sloupkovou konstrukci dřevostavby má pravidla a doporučení, která je potřeba dodržovat. Nejčastějším spojovacím prostředkem jsou průmyslové spony.

29.10.2020
JAP FUTURE s.r.o.

Česká výrobní firma JAP FUTURE se za svou téměř třicetiletou existenci dokázala vypracovat na předního českého výrobce stavebních prvků a unikátních interiérových řešení. Nezůstáváme ale stát na jednom místě, produkty neustále inovujeme a vyvíjíme tak, aby odpovídaly požadavkům moderní společnosti.

29.10.2020
ADLER Česko s.r.o.

Chcete vašim interiérovým dveřím dát nový vzhled? I zárubeň už je poškrábaná nebo otlučená? Máme řešení: lak na vodní bázi ADLER VariColor. S ním natřete bez větších nákladů jak dřevěné dveře, tak i kovovou zárubeň.

26.10.2020
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips

Nové hrany desek zajišťují snazší a rychlejší montáž. Před samotnou montáží je není potřeba brousit, ani penetrovat. Tato inovace nejen odbourává veškeré přípravné práce, ale také snižuje náklady.

23.10.2020
BEST, a.s.

Připravte se na jaro už nyní a objednejte si jedinečnou dlažbu BEST s předstihem. Máte tak jistotu, že na jaře budete mít vybrané zboží hned k dispozici a nebudete čekat na výrobu. A protože u rezervované dlažby platí letošní ceny, vyhnete se i možnému zdražení.

22.10.2020
ADLER Česko s.r.o.

Jsou vaše radiátory zažloutlé nebo poškrábané? Pak je čas na nový nátěr s ADLER VariColor. Ekologicky šetrný nátěr na vodní bázi se snadno nanáší a je odolný vůči teplu až do 100 °C.

22.10.2020
JAP FUTURE s.r.o.

Dveře od firmy JAP FUTURE ve variantě MASTER DOOR jsou oblíbené zejména díky takřka neomezeným možnostem při výběru opláštění dveřního křídla. Kromě několika druhů materiálů, které lze využít, nabízíme také možnosti nejrůznějších kombinací jednotlivých materiálů, a to jak pro otočné, tak pro posuvné varianty dveří.

21.10.2020
WPC - Woodplastic a.s.

Něco jako bezúdržbová terasa neexistuje. Pokud bychom však měli vypočítat požadavky na údržbu terasy od českého výrobce WPC – WoodPlastic, budeme brzy hotoví.

19.10.2020
Veletrhy Brno, a.s.

Na jaře se v termínu 17.-20.2. 2021 v areálu brněnském výstavišti představí stavební trojlístek akcí Stavební veletrh Brno, veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno a Veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX. Všechny tyto tři akce zaštiťuje společný název Stavební veletrh.

16.10.2020
LATIV s.r.o.

Při stavbě domu je běžné soustředit se na kvalitu provedené práce, plnění termínů, výběr nejvhodnějších materiálů, ale nemělo by se zapomínat ani na pojištění stavby domu. Opravdu má pojištění nezkolaudované nemovitosti smysl? Na jakou částku však pojištění uzavřít?

15.10.2020
JAP FUTURE s.r.o.

Designový produkt Grafosklo uvedla společnost JAP FUTURE na trh v roce 2009. Jedná se o zcela unikátní produkt svým precizním a důmyslným zpracováním, využitím, ale také designem. Grafosklo je kalené sklo se zalaminovaným digitálním tiskem nebo textilií.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama