Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Podlahy, příčky a povrchy
Archiv zpráv od 28.10.2019 do 11.3.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

11.3.2020
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

Epoxidová podlaha skýtá celou řadu výhod nejen při aplikaci, ale také při samotném užívání. Z těchto výhod jmenujme zejména jejich ekonomickou a časově méně náročnou aplikaci, žádné spáry, snadnou údržbu a výbornou mechanickou i chemickou odolnost.

3.3.2020
WPC - Woodplastic a.s.

Překlad termínu Wood-Plastic Composite by mohl svádět k představě, že WPC se může vyrábět z jakékoli „umělé hmoty“ včetně měkčených plastů. Řada výrobců, například WPC – WoodPlastic, se jim vyhýbá.

2.3.2020
Dovido s.r.o.

Zařizujete si interiér vašeho bytu či domu? Pokud ano, pak zcela jistě myslíte také na vkusné dekorace, které v něm v žádném případě nemohou chybět.

24.2.2020
Dennert Baustoffwelt GmbH&Co. KG

Inteligentní stropní systémy od firmy Dennert. Různorodý program pro všechny prostorové situace. Prefabrikovaný nepředepínaný rovinný strop DX.

15.2.2020
ACO stavební prvky spol. s r.o.

Mlékárna a sýrárna ve Slovenském Dubníku je součástí několika na sebe navazujících staveb. A jeho součástí je také hygienické odvodnění ACO.

13.2.2020
GEFIRA stavby s.r.o.

Již více než rok chodíme okolo zabedněné vstupu do hotelu Vltavan a jak je psáno na informační tabuli probíhá v něm rekonstrukce.

9.2.2020
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

Cílem těchto teoretických i praktických školení je zvýšení úrovně znalostí, poskytnutí praktických a aktuálních rad, seznamování s moderními materiály a trendy v oblasti stavebnictví.

7.1.2020
Supellex - svět podlah s.r.o.

Hydrocork je plovoucí řešení o nízké tloušťce, 100% vodotěsné, což znamená, že může být použit ve všech oblastech, včetně koupelen a kuchyní. Povrch zahrnuje ochrannou vrstvu proti opotřebení.

27.12.2019
BUILDING PLAST spol. s r.o.

SOKRATES® Lazurit PLUS je vodou ředitelná středně vrstvá alkydová lazura, určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě nebo pro řemeslnické práce. Vytváří dokonale sametově lesklé povrchy s vysokou odolností na povětrnostní vlivy.

18.12.2019
Raychem topné systémy

Tepelný komfort v nízkoenergetických a pasivních domech zajistí balíček elektrického podlahového topení značky Raychem.

13.12.2019
BUILDING PLAST spol. s r.o.

Tvrdý olej Vysokosušinový je směs rostlinných olejů a balzámové pryskyřice. Je bez zápachu, neobsahuje žádné aromatické látky ani biocidy. Dokonale penetruje podklad, má hloubkový účinek a zpevňuje povrch dřeva.

3.12.2019
Plancher s.r.o.

Plovoucí podlahy mají v našich interiérech už své pevné místo a není divu. Jako novinka se v poslední době objevuje SPC vinyl Rigid. Pojďme si říci, jakou roli si chce mezi plovočkami vybojovat. ...

2.12.2019
dlazba.cz

Neodmyslitelnou součástí každé stavby domu a mnohdy i velkým oříškem bývají podlahy. Jak vybrat tu pravou, když na trhu existuje tolik možností?

31.10.2019
FENIX Trading s.r.o.

Fenix vydává nový katalog a ceník výrobků, „Jen slunce to umí lépe“ je k dispozici ke stažení. Katalog také obsahuje seznam referenčních domů s uvedenými náklady za úplnou celoroční spotřebu elektrické energie.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama