Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

--:--


Podlahy, příčky a povrchy
Archiv zpráv od 19.4.2021 do 29.7.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

22.7.2021
Supellex - svět podlah s.r.o.

Jedna z vedoucích společností v oblasti kvality pro průmysl podlah a obkladů. Vyrábí speciální produkty stavební chemie pro různé oblasti použití.

19.7.2021
CLUB MARK BARVY, s.r.o.

Sáhnout po kvalitních nátěrech znamená vyřešit řadu problémů, které by vás potkaly s nátěry běžnými. Nátěry Rust-Oleum vám mohou přinést množství užitečných vlastností o kterých jste dosud jen snili.

29.6.2021
Supellex - svět podlah s.r.o.

Léto už pomalu klepe na okna, a vy ještě nemáte promyšlenou terasu, okolí bazénu nebo podlahu za domem směrem k zahradě? Pokud nechcete chodit po rozpálené terase, na kterou nemůžete vyrazit bosky, zvažte venkovní terasová prkna.

28.6.2021
Le Chomat s.r.o.

Do manželské postele se často celý den těšíme. Ať už kvůli odpočinku či na intimní chvíle s partnerem. Jedná se o nejdůležitější místo v našich domovech. Jak na správný výběr postele do ložnice?

23.6.2021
Supellex - svět podlah s.r.o.

Oblíbený německý výrobce Egger představuje svoji příjemnou kolekci podlah s dubovým dekorem Egger PRIME. Splňuje nejnáročnější požadavky na prvotřídní kvalitu, skvěle promyšlený design a přijatelnou cenu pro zákazníka. Univerzální dubové dekory lichotí rezidenčním i komerčním realizacím.

11.6.2021
LASSELSBERGER, s.r.o. - značka RAKO

Dobrých obkladačů je málo, na ty nejlepší se čeká půl roku, někdy i déle. Jednou z cest, jak situaci řešit, je urychlit a zjednodušit možnost stát se obkladačem, což zajistí rekvalifikační kurz.

7.6.2021
Atelier Habina s.r.o.

Návrh rezidenčního domu pracuje s konceptem bydlení v zeleni.

1.6.2021
SUNSYSTEM, s.r.o.

Léto už nám pomalu klepe na dveře. Pokud však uvažujete o pořízení zimní zahrady, může vám dobře sloužit i v horkých letních dnech, stačí vědět, jak na to.

27.5.2021
AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

AGC přichází s novou kolekcí lakovaných skel Lacobel Matelac 2021. A právě u této příležitosti vás zveme na odborný seminář na téma ploché sklo v interiéru.

21.5.2021
ABF, a.s.

Podzim letošního roku bude opět patřit nejvýznamnějšímu stavebnímu veletrhu u nás. Ve dnech 21. až 25. září proběhne již 32. ročník veletrhu FOR ARCH, a to opět na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Kromě tradiční oborové skladby, kterou FOR ARCH nabízí, se letošní nabídka vystavovatelů rozšíří díky mimořádnému souběhu s veletrhem nábytku FOR INTERIOR. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

25.4.2021
dlazba.cz

Velkoformátová dlažba už dávno nepatří pouze do komerčních objektů. Trendy posledních let hovoří jasně: popusťte uzdu fantazii a využijte velké dlaždice všude tam, kde se vám zamane. Můžete s nimi opticky zvětšit menší koupelnu, ozvláštnit kuchyň a nebo je využít na stěny v obytných místnostech.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama