Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Dodávka a montáž střešních vazníků od VP STAVEBNINY

Datum: 28.8.2018 02:31  |  Organizace: VP STAVEBNINY, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Střešní konstrukce tvořená příhradovými vazníky má vysokou variabilitu tvarů i rozměrů s možností překlenutí rozporu až do 30 m bez vnitřní podpory. Tato konstrukce splňuje veškeré bezpečnostní a stavební normy.

VP STAVEBNINY, s.r.o.
Palackého 679
281 01 Velim

tel.:321 623 697, 724 988 541
e-mail:
web:www.vpstavebniny.cz
Vazníkové střešní konstrukce VP STAVEBNINY

VP STAVEBNINY nabízí moderní a univerzální konstrukci pro vaši střechu

Vazníkové konstrukce jsou vhodné pro všechny typy rodinných domů. U bungalovů nese střešní plášť a zároveň sádrokartonový podhled. U domů s obytným podkrovím stropní konstrukce tvoří spodní pásnice příhradového vazníku a mezilehlé stropní trámy, které jsou podepřeny uprostřed rozpětí stavby. V široké míře se vazníky uplatňují u střešních nástaveb bytových domů i při revitalizaci panelových domů. Zastřešení průmyslových, skladových a zemědělských objektů pomocí dřevěných příhradových vazníků umožňuje překlenout relativně velké rozpory mezi podporami a to až 30 m.

Prefabrikace prvků zkracuje dobu výstavby, montáž je snadná a pro vaši stavbu představuje ekonomicky výhodné, rychlé a spolehlivé řešení. Navrhneme vám kompletní konstrukci včetně jejího kotvení a zavětrování.

Máte zájem o nabídku na dodávku a montáž dřevěných příhradových vazníků? Kontaktujte VP STAVEBNINY.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Chytrá fasáda ze židlí

6.2.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Proměna bývalého nezajímavého autosalonu v showroom kancelářského nábytku a sídlo společnosti, s osobitým a ojedinělým vzhledem, byla vytvořena z více než devíti set černých plastových sedáků. Fasáda působí jako abstraktní poutač a nápaditě evokuje náplň showroomu. Autoři po právu obdrželi dvě prestižní ocenění.

Vocelovka přivítá klempíře z Česka i Slovenska. Už po pětadvacáté

13.1.2019 | Mgr. Václav Kodým
Ve spolupráci s největším českým výrobcem titanzinkových krytin, společností Rheinzink, pořádá Vocelovka i letos v lednu dva turnusy týdenních klempířských seminářů.

Střešní světlíky – analýzy hydroizolačních poruch

27.12.2018 | Ing. Petr Kapička, A.W.A.L., expertní a projekční kancelář
Prosklené konstrukce ve střešních konstrukcích mají specifické nároky na provedení pro zajištění vodotěsné funkce střešního pláště, do kterého jsou vsazeny. Opomenutí či nedodržení těchto pravidel vede ke snížení až ztrátě vodotěsné funkce a zátokům do interiéru. Tento příspěvek se věnuje analýzám poruch střešních světlíků.

Čtvrtý ročník semináře Příběhy domů 2019

24.12. 01:00   Letošní ročník je zaměřen na téma stavebnictví a klimatické změny. Jde o jedinečnou příležitost setkání s českými slovenskými špičkami v oboru. Uskuteční se ve dnech 5. až 7. 4. 2018. více >>>
Ing. Oldřich Pozdílek (Kingspan izolace) v rozhovoru pro TZB-info

ROZHOVOR: Tepelná izolace z fenolické pěny Kooltherm®

20.12.2018 | redakce
Ing. Oldřich Pozdílek ze společnosti Kingspan Izolace vysvětluje vlastnosti tepelné izolace na bázi fenolické pěny značky Kooltherm®. Rozhovor o tepelnětechnických, mechanických a požárních vlastnostech izolace poskytl redakci TZB-info v přímém přenosu na veletrhu For Arch 2018.

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Izolace střechy fasády

Doporučené články

Výpočty

Redakce TZB-info natočila