Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Dodávka a montáž střešních vazníků od VP STAVEBNINY

Střešní konstrukce tvořená příhradovými vazníky má vysokou variabilitu tvarů i rozměrů s možností překlenutí rozporu až do 30 m bez vnitřní podpory. Tato konstrukce splňuje veškeré bezpečnostní a stavební normy.

Vazníkové střešní konstrukce VP STAVEBNINY

VP STAVEBNINY nabízí moderní a univerzální konstrukci pro vaši střechu

Vazníkové konstrukce jsou vhodné pro všechny typy rodinných domů. U bungalovů nese střešní plášť a zároveň sádrokartonový podhled. U domů s obytným podkrovím stropní konstrukce tvoří spodní pásnice příhradového vazníku a mezilehlé stropní trámy, které jsou podepřeny uprostřed rozpětí stavby. V široké míře se vazníky uplatňují u střešních nástaveb bytových domů i při revitalizaci panelových domů. Zastřešení průmyslových, skladových a zemědělských objektů pomocí dřevěných příhradových vazníků umožňuje překlenout relativně velké rozpory mezi podporami a to až 30 m.

Prefabrikace prvků zkracuje dobu výstavby, montáž je snadná a pro vaši stavbu představuje ekonomicky výhodné, rychlé a spolehlivé řešení. Navrhneme vám kompletní konstrukci včetně jejího kotvení a zavětrování.

Máte zájem o nabídku na dodávku a montáž dřevěných příhradových vazníků? Kontaktujte VP STAVEBNINY.

VP STAVEBNINY, s.r.o.
logo VP STAVEBNINY, s.r.o.

Nabízíme široký sortiment kvalitních stavebních materiálů od prověřených českých a světových výrobců. V kombinaci s našimi službami jsme schopni zákazníkům nabídnout komplexní servis při realizaci jejich stavebních projektů. A to doslova od základů až po ...

 
 
Reklama