Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Zateplete strop vašeho domu a ušetřete až 30 % nákladů za energie

Systém MAGMARELAX® můžete použít do všech typů střech. Moderní technologie, která je lety ověřená vám pomůže rychle snadno vyřešit problém s únikem tepla.

Minerální izolace MAGMARELAX<sup>®</sup> ECO
Minerální izolace MAGMARELAX® ECO

Efektivnost zateplení stropu ucítíte okamžitě, rozdíl teplot ve vašich místnostech se změní průměrně o 5 stupňů. A to je výzva!

Co se skrývá pod „pultem“

Starší domy s plochou, nebo pultovou střechou, bytové domy i novější paneláky mají v zateplení střechy slabinu. I když nějakou izolaci mají, je nekvalitní, poplatná době stavby. Ploché střechy jsou převážně dvouplášťového provedení. Do dutiny nad stropem místností posledního podlaží lze zafoukat minerální izolací MAGMARELAX®. Kvalitu izolace ocení jak v zimních, tak letních dnech, kdy zabrání prostupu horka do místností.

Příliš drahé dutiny

U starších objektů se sedlovou střechou tvoří konstrukci většinou trámový strop. Mezi trámy je prázdný meziprostor. A teplo tudy proudí pryč…

Nejlépe se izoluje do dutiny v podlaze půdy, zateplí se i velmi těžko přístupné prostory. Není-li dutina v podlaze půdy k dispozici nebo je příliš nízká, nafouká se izolační vata přímo na podlahu půdy, stačí vrstva o síle 30 centimetrů. Ta již velmi dobře tepelně izoluje. K foukání do nové podlahy na půdě přistoupíme, chceme-li dále využívat půdní prostor k letnímu bydlení nebo k relaxaci. Vytvoří se lehká, velmi stabilní nová podlaha – Stropní systém MAGMARELAX® z OSB desek na pero a drážku.

Jste majiteli Okálu

Firmě IP POLNÁ se podařilo tento složitý technologický problém vyřešit. Odborníci našli způsob, jak strop Okálu tepelně izolovat a přitom zajistit přirozenou ventilaci. Nové řešení Stropního systému MAGMARELAX® zateplí podlahu půdy bez tepelných mostů a zároveň zachová dobré proudění vzduchu. Byly vyvinuty zcela nové typy odvětrávacích mřížek, lišt a specielních průduchů.

Vyřeším to ještě dnes

Neváhejte a ještě dnes vyplňte nezávazný poptávkový formulář a během několika dnů očekávejte obchodně technického poradce a do 14 dnů samotnou realizaci.

 
 
Reklama