Do TZB katalogu výrobků byl nově zařazen sortiment firmy ELEKTROBOCK - výrobce spotřební elektroniky (regulátory pro vytápění, solární systémy, spínače, zásuvky ...).
Do TZB katalogu výrobků byl nově zařazen sortiment firmy ELEKTROBOCK - výrobce spotřební elektroniky (regulátory pro vytápění, solární systémy, spínače, zásuvky ...).
Do TZB katalogu výrobků byl nově zařazen sortiment firmy FAB - systém generálního a hlavního klíče, dveřní a podlahové zavírače; paniková kování; elektro zámky; mincové a kartové zámky.
Od prosince roku 2005, kdy Johnson Controls uskutečnil akvizici společnosti York International, největšího nezávislého dodavatele klimatizačních jednotek a chladicích systémů, začala významná transformace společnosti, jejímž výsledkem je nejenom současná změna vnější komunikace, ale především komplexnější nabídka produktů a řešení.
V příštím týdnu si Vás dovolujeme pozvat na tento seminář: 16.1.2008 v Olomouci "Moderní materiály a technologie pro výstavbu rodinných domů a obytných budov". Více info a pozvánky na www.azpromo.cz.
Společnost Rockwool, a.s. představí u příležitosti výstavy Střechy Praha (24.-26.1.08) novou generaci izolačního materiálu pro tepelnou, zvukovou a protipožární izolaci plochých střech. Novinka s názvem Monrock MAX, která nahrazuje dosavadní desky Spodrock a Dachrock, přináší inovativní řešení. Již není třeba používat dvě různé desky!
Zajímá vás vliv budov na životní prostředí a komplexní metody jeho hodnocení? Máte zájem dozvědět se více o navrhování a hodnocení nízkoenergetických domů? Připraveny jsou internetové on-line kurzy navazující na sérii úspěšných prezenčních kurzů "Udržitelná výstavba budov - kurzy pro celoživotní vzdělávání".
Stavební výroba podle Statistického úřadu v říjnu vzrostla meziročně o 3,5 %. Podle analytiků je ale rychlý rozvoj stavební výroby už minulostí. Vladimír Pikora, analytik, Next Finance: Očekáváme, že v letošním roce stavebnictví vzroste o necelých 7 % a v příštím roce poroste ještě trošičku pomaleji.