Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Kurz Rozpočtování pro začátečníky

Naučte se vytvářet stavební rozpočty během pár dní

Chcete si osvojit obecné principy a metodiku rozpočtování? Společnost Callida pořádá ve dnech 23., 24. 3. a 6. 4. 2023 třídenní kurz Rozpočtování pro začátečníky, během kterého se pod vedením zkušeného lektora naučíte vytvářet kvalitní stavební rozpočty. Kurz je určený začínajícím rozpočtářům, kalkulantům a dalším profesním odborníkům, kteří potřebují získat kvalitní základy rozpočtování stavebních prací. Díky správným a hlavně přesným stavebním rozpočtům lze lépe plánovat a mít pod kontrolou náklady spojené s výstavbou a minimalizovat tím případné ztráty.

Tvorba položkového rozpočtu a vytváření výkazu výměr budou probírány formou praktických příkladů s ukázkami v systému euroCALC. Každý účastník na začátku kurzu získá zdarma podrobný výukový materiál, který mu po jeho absolvování zůstane.

 

Více informací včetně přihlášky


Callida, s.r.o.
logo Callida, s.r.o.

Zjednodušujeme přípravu a realizaci projektů především ve stavebnictví. Naše služby a produkty jsou určené firmám všech velikostí, které mají zájem zlepšit práci s daty a informacemi. Vyvíjíme a poskytujeme systémy, které pomáhají v jakékoli fázi životního ...

 
 
Reklama