Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Lídři trhu nabízí slevy na prémiové materiály

Společnost Schiedel opět vyhlásila časově omezenou slevovou akci v rámci projektu Stavte výhodně.

Všichni zákazníci registrovaní do 30.10 na stránkách www.stavtevyhodne.cz mohou získat vybrané komínové systémy s výraznou slevou. Kvalitní keramické komínový systém je tak možné získat již za 19 165 Kč. Při zakoupení krbu komína a rekuperace od společnosti Schiedel dostane zákazník slevu 20 000Kč.

Projekt stavte výhodně sdružuje přední výrobce stavebních materiálů ze kterých doslova postavíte celý dům; společnost Wienerberger, Tondach, Vekra, Schiedel a Siko. Po provedení registrace obdržíte slevové poukazy na prémiový stavební materiál. Ty následně uplatníte u jednotlivých výrobců nebo ve stavebninách. Samozřejmostí jsou bezplatné konzultace a pomoc zákaznického servisu. Stavebníci mohou využít slevy všech partnerů nebo pouze určitého produktu.


Schiedel, s.r.o.
logo Schiedel, s.r.o.

SCHIEDEL - 75 let zkušeností vývoje, výroby a testování komínových systémů. Keramických, nerezových, vícevrstvých. Komíny pro nízkoenergetický dům, komínové systémy pro speciální použití. Materiály pro vložkování a obnovu stávajících komínů. Krbové moduly ...

 
 
Reklama