Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Na veletrhu FOR ARCH poradíme, jak si postavit kvalitní dřevostavbu

Chystáte se stavět nebo hledáte informace o dřevostavbách? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem kvalitního dodavatele dřevostavby právě pro Vás. O dřevostavbách víme vše.

Navštivte stánek ADMD na veletrhu FOR ARCH v PVA EXPO Praha 17.-21. září v hale 5 sektoru C s číslem stánku 15.

Pokud jste už ve fázi přípravy dřevostavby, technické dotazy Vám zodpoví v našem PORADENSKÉM CENTRU DŘEVOSTAVEB. Setkat se zde můžete s odborníky na dřevostavby, stavebními dozory a nebo ombudsmanem pro dřevostavby. Ukážeme Vám také, jak správně provedená dřevěná konstrukce vypadá. Poradenské centrum má označení 5C20 a najdete jej hned vedle stánku ADMD.

Jste-li fanoušek dřevostaveb a nebo se o nich prostě chcete dozvědět co nejvíce, přijďte na přednáškový blok - DEN STAVBY aneb DŘEVOSTAVBY POD LUPOU v sobotu 21. 9. 2019 mezi 10:00 - 13:00 do salonku P1 ve vstupní hale 1. Dozvíte se, jak vybrat dodavatele dřevostavby, jaké jsou ekologické trendy v jejich výstavbě a nebo se můžete inspirovat již realizovanými dřevostavbami u nás i ze zahraničí.

Jsme tady pro Vás! ADMD prosazuje kvalitní dřevostavby na trhu v ČR a naši členové každoročně splňují přísné požadavky certifikace Dokumentu národní kvality, unikátní certifikace přímo pro dřevostavby. Dodavatelé dřevostaveb, kteří jsou členy ADMD, nabízí svým zákazníkům kromě certifikované kvality staveb, důsledného dodržování všech platných norem a předpisů také seriózní jednání a profesionalitu během celého procesu výstavby.

Chcete nás navštívit na veletrhu ZDARMA? Stáhněte si volnou vstupenku!
Těšíme se na setkání s Vámi.

Ing. Lenka Trandová
ředitelka ADMD

 
 
Reklama