Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Přihlaste se na akci "Vysoko nad Prahou" a získejte trochu jiný pohled na sklo v interiéru i exteriéru

Datum: 7.11.2018 5:54  |  Organizace: AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group  |  Firemní zpráva

Buďte součástí nevšedního setkání tvůrců a profesionálů z oboru. Objevte ploché sklo z nových perspektiv. Inspirujte se konkrétními realizacemi od nás i ze světa.

AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group
Sklářská 450
416 74 Teplice, Řetenice

tel.:417 50 11 11
e-mail:
web:www.agc-yourglass.com

Ploché sklo v architektuře z pohledu výrobce, autora, investora, realizační firmy i kritika

Určeno pro

Konferenci jsme připravili zejména pro architekty a interiérové designéry, stavební inženýry a projektanty, pracovníky realizačních firem, investory a developery se zájmem o sklo.

Zaměřeno na

Cílem setkání je inspirovat účastníky originálními technickými možnostmi využití skel AGC, nahlédnout blíže na projekt Visionary očima autora, ukázat nevšední aplikace s inovativními funkčními i dekorativními skly a představit tým poradců v oblasti skel pro architekturu a interiérový design, jejichž úkolem je pomáhat autorům s komplexním řešením jejich projektů.

S kým se potkáte

Na osobní setkání se těší zástupci společnosti AGC, architekt Jakub Cigler a představitelé různých projektů a firem ze světa skla Marek Kolařík, Karel Smejkal a další.

Více informací a registrace na webu www.agc-day.cz.


 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Novela OZ - k úpravám v otázkách vlastnictví bytů

18.2. 8:55   Díky novele dojde k úpravám v otázkách vlastnictví bytů, které komplikují například situaci při prodeji. Návrh teď míří do Poslanecké sněmovny ČR. více >>>

Obecný a bezplatný přístup k normám

18.2. 8:46   Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR schválila jasný požadavek na Vládu ČR, aby zajistila obecný a bezplatný přístup k normám. více >>>

V Komárově roste unikátní ekologický areál ve spolupráci s Nadací Veronica

16.2.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Na 13 tisících metrech roste na ulici Svatopetrské unikátní areál s ekologickými a úspornými technologiemi. Nájemníci zde naleznou kanceláře, sklady, prostory pro lehkou výrobu, vývojové a inovační centrum, obchody i byty. Projekt společnosti Top-in.cz vznikl ve spolupráci s brněnskou Nadací Veronica.
Ilustrační obrázek © tsach - Fotolia.com

Realitní trh: Návrh stavebního zákona je krok správným směrem

14.2. 01:01   Návrh nového stavebního zákona je krok správným směrem. Měl by pomoci velkým investorům i občanům, mohl by také vyřešit současnou kritickou situaci na bytovém trhu. více >>>

Český otisk organické architektury ve Španělsku

14.2.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Neskutečná realizace vily v El Palol ve Španělsku je prací studia ARC akademického architekta Oldřicha Hozmana. Vila je nádhernou ukázkou organické architektury. Dům je nízkoenergetická dřevostavba navazující na stávající budovy kláštera. Je navržen ze zdravých přírodních ekologických materiálů.