Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

SFŽP: „V Lysé nad Labem poradíme, jak na dotace Dešťovka a Nová zelená úsporám"

Datum: 21.8.2018 4:06  |  Autor: redakce

Odborníci ze SFŽP budou radit na Výstavišti v Lysé nad Labem k dotacím.

O druhém zářijovém víkendu bude na výstavišti v Lysé nad Labem rušno. Výstavní haly zaplní dodavatelé a výrobci moderního vytápění, bytového vybavení, dekorací a nábytku. Bude se konat již 24. ročník oblíbené výstavy Domov a teplo 2018.

Letos poprvé bude mezi vystavovateli také infostánek Státního fondu životního prostředí ČR, kde zájemcům o dotace poradí odborníci. Současná sucha motivují k využití každé kapky vody, která spadne z nebe. A kdo by nechtěl snížit účet za energie? Zvláště, když je možné získat finanční podporu z dotačních programů Nová zelená úsporám a Dešťovka.

Pokud rekonstruujete či stavíte dům, uvažujete o solárních panelech, fotovoltaice, lepším využívání dešťové vody v domácnosti anebo podobné nízkoenergetické úpravy plánujete, určitě se na stánku zastavte. Díky dotaci můžete uspořit desítky tisíc korun z rodinného rozpočtu.

Souběžně probíhající Jiřinkové slavnosti a Festival umění budou pastvou pro smysly. A to nejen pro milovníky květin, českého skla, keramiky a porcelánu, ale obecně pro všechny, kteří mají smysl pro krásno.

Výstava Domov a teplo 2018 se koná 7. až 9. září 2018 na Výstavišti Lysá nad Labem. Otvírací doba: 9.00–17.00.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Novela OZ - k úpravám v otázkách vlastnictví bytů

18.2. 8:55   Díky novele dojde k úpravám v otázkách vlastnictví bytů, které komplikují například situaci při prodeji. Návrh teď míří do Poslanecké sněmovny ČR. více >>>

Obecný a bezplatný přístup k normám

18.2. 8:46   Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR schválila jasný požadavek na Vládu ČR, aby zajistila obecný a bezplatný přístup k normám. více >>>

V Komárově roste unikátní ekologický areál ve spolupráci s Nadací Veronica

16.2.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Na 13 tisících metrech roste na ulici Svatopetrské unikátní areál s ekologickými a úspornými technologiemi. Nájemníci zde naleznou kanceláře, sklady, prostory pro lehkou výrobu, vývojové a inovační centrum, obchody i byty. Projekt společnosti Top-in.cz vznikl ve spolupráci s brněnskou Nadací Veronica.
Ilustrační obrázek © tsach - Fotolia.com

Realitní trh: Návrh stavebního zákona je krok správným směrem

14.2. 01:01   Návrh nového stavebního zákona je krok správným směrem. Měl by pomoci velkým investorům i občanům, mohl by také vyřešit současnou kritickou situaci na bytovém trhu. více >>>

Český otisk organické architektury ve Španělsku

14.2.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Neskutečná realizace vily v El Palol ve Španělsku je prací studia ARC akademického architekta Oldřicha Hozmana. Vila je nádhernou ukázkou organické architektury. Dům je nízkoenergetická dřevostavba navazující na stávající budovy kláštera. Je navržen ze zdravých přírodních ekologických materiálů.