Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

SFŽP: „V Lysé nad Labem poradíme, jak na dotace Dešťovka a Nová zelená úsporám"

Datum: 21.8.2018 4:06  |  Autor: redakce

Odborníci ze SFŽP budou radit na Výstavišti v Lysé nad Labem k dotacím.

O druhém zářijovém víkendu bude na výstavišti v Lysé nad Labem rušno. Výstavní haly zaplní dodavatelé a výrobci moderního vytápění, bytového vybavení, dekorací a nábytku. Bude se konat již 24. ročník oblíbené výstavy Domov a teplo 2018.

Letos poprvé bude mezi vystavovateli také infostánek Státního fondu životního prostředí ČR, kde zájemcům o dotace poradí odborníci. Současná sucha motivují k využití každé kapky vody, která spadne z nebe. A kdo by nechtěl snížit účet za energie? Zvláště, když je možné získat finanční podporu z dotačních programů Nová zelená úsporám a Dešťovka.

Pokud rekonstruujete či stavíte dům, uvažujete o solárních panelech, fotovoltaice, lepším využívání dešťové vody v domácnosti anebo podobné nízkoenergetické úpravy plánujete, určitě se na stánku zastavte. Díky dotaci můžete uspořit desítky tisíc korun z rodinného rozpočtu.

Souběžně probíhající Jiřinkové slavnosti a Festival umění budou pastvou pro smysly. A to nejen pro milovníky květin, českého skla, keramiky a porcelánu, ale obecně pro všechny, kteří mají smysl pro krásno.

Výstava Domov a teplo 2018 se koná 7. až 9. září 2018 na Výstavišti Lysá nad Labem. Otvírací doba: 9.00–17.00.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Organická architektura v zahradě v Zahradě

12.12.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Dozvíme se, co je to organická architektura, něco z historie a jejího vývoje. Seznámíme se s některými představiteli organické architektury ve světě. Setkáme se taky s organickou architekturou u nás. Navštívíme jeden takový rozestavěný dům, jehož autorem je akademický architekt Oldřich Hozman.
V Tower Praha, ilustrační obrázek, foto redakce

PSJ měla na starost i V Tower, teď vyhlásila úpadek

10.12. 16:12   Jak uvedl Seznam.cz, akciová společnost PSJ sídlící v Jihlavě je podle rozhodnutí Krajského soudu v Brně v úpadku. Akciová společnost měla na starosti i projekt V Tower, nejvyšší bytový dům v ČR. více >>>

Růst stavebnictví v 2019 v ČR dosáhne 2,6 %

30.11. 1:28   Výkon českého stavebnictví se podle ředitelů stavebních společností v roce 2019 zvýší o 2,6 %, v roce následujícím však zpomalí až na úroveň 0,6 %. více >>>

Česká cena za architekturu 2018 zná vítěze

29.11.2018
V pondělí 19. listopadu byly vyhlášeny výsledky 3. ročníku soutěžní přehlídky České komory architektů. Hlavní cenu si převzal David Levačka Kraus za realizaci Administrativní budovy ve Strančicích.

Dvoudenní Den otevřených dveří na Fakultě stavební ČVUT nabídne mimo jiné požární experiment

16.11.2018 | Mgr. Lidmila Kábrtová, Fakulta stavební ČVUT v Praze
Středoškoláci si mohou letošní podzim vybrat hned ze dvou dnů, kdy navštíví Den otevřených dveří na Fakultě stavební ČVUT. V pátek i v sobotu 23. – 24. listopadu 2018 je pro ně od 9 do 14 hodin připraven program, kdy se seznámí se studijními programy, podmínkami přijímacího řízení i možnostmi přípravných kurzů.