Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

SFŽP: „V Lysé nad Labem poradíme, jak na dotace Dešťovka a Nová zelená úsporám"

Datum: 21.8.2018 4:06  |  Autor: redakce

Odborníci ze SFŽP budou radit na Výstavišti v Lysé nad Labem k dotacím.

O druhém zářijovém víkendu bude na výstavišti v Lysé nad Labem rušno. Výstavní haly zaplní dodavatelé a výrobci moderního vytápění, bytového vybavení, dekorací a nábytku. Bude se konat již 24. ročník oblíbené výstavy Domov a teplo 2018.

Letos poprvé bude mezi vystavovateli také infostánek Státního fondu životního prostředí ČR, kde zájemcům o dotace poradí odborníci. Současná sucha motivují k využití každé kapky vody, která spadne z nebe. A kdo by nechtěl snížit účet za energie? Zvláště, když je možné získat finanční podporu z dotačních programů Nová zelená úsporám a Dešťovka.

Pokud rekonstruujete či stavíte dům, uvažujete o solárních panelech, fotovoltaice, lepším využívání dešťové vody v domácnosti anebo podobné nízkoenergetické úpravy plánujete, určitě se na stánku zastavte. Díky dotaci můžete uspořit desítky tisíc korun z rodinného rozpočtu.

Souběžně probíhající Jiřinkové slavnosti a Festival umění budou pastvou pro smysly. A to nejen pro milovníky květin, českého skla, keramiky a porcelánu, ale obecně pro všechny, kteří mají smysl pro krásno.

Výstava Domov a teplo 2018 se koná 7. až 9. září 2018 na Výstavišti Lysá nad Labem. Otvírací doba: 9.00–17.00.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

KOMA, Baťovská tradice ve Vizovicích

12.10.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Společnost KOMA otevřela svoje brány široké odborné veřejnosti v rámci Dnů architektury. Zároveň zde otevřela reinkarnovaný pavilon České republiky ze světové výstavy EXPO 2015 v Miláně, který byl oceněn bronzovou medailí za architekturu.
Tvoříme interiér s českou designérkou, Ing. Iva Bastlová, DiS.

Tvoříme interiér s českou designérkou - čemu je třeba se bránit?

12.10. 1:05   Braňte se impulsivním nákupům, nákupům v akci, radám blízkých i kolegů, radí s úsměvem ve videu interiérová designérka Ing. Iva Bastlová, DiS., která je autorkou i nové publikace o interiérovém designu. více >>>
V roce 2021 by mohl být schválen již nový stavební zákon, ilustrační obrázek, foto redakce

V roce 2021 by mohl být schválen nový stavební zákon

11.10.2018 | redakce
Návrh věcného záměru nového stavebního zákona, který v ČR zjednoduší a zrychlí přípravu realizace staveb, včetně RIA, by mohly vzniknout už do konce letošního roku. Další termíny podle MMR ČR a HK ČR: 2021 schválení, 2023 platnost.
Klára Dostálová, ministryně pro místní rozvoj a Vladimír Dlouhý, prezident HK ČR při podpisu memoranda, foto tisková zpráva MMR ČR

Rekodifikace veřejného stavebního práva v ČR

8.10. 17:44   Na MMR ČR bylo dnes podepsáno Memorandum o spolupráci na projektu rekodifikace veřejného stavebního práva v ČR. Na stránkách HK ČR lze podávat podněty. více >>>

Páternoster překvapil v Americe

7.10. 2:38   Americký magazín The Insider uveřejnil na FB video s představením páternosteru. Některé komentáře jsou úsměvné. Přitom páternostery stále fungují. Chcete se svézt? Podívete se na seznam páternosterů. více >>>
 
 

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu, děláte PENB nebo audit? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška